Atak spamerów w komentarzach na portalu

Ocho, chyba ktoś ma wgląd w IP :smiley:

Czyli nikt już nie sprawdza komentarzy… :smiley:

Nie działa linkowanie do komentarzy. Przynajmniej ja nie mogę otworzyć przekierowania do komentarza, tylko na górę artykułu.

Mówcie co chcecie ale miejscami dyskusje w komentarzach pod tym tekstem o OC są lepsze niż sam tekst o OC :slight_smile:

Albo już komentarze wyleciały - te sprzed 13 dni już pokasowali.

Test: https://www.dobreprogramy.pl/intel-overclocking-podkrecanie-ln2-procesor,News,102246.html#komentarz-2706205 niby przewija do “silnego :cucumber:”.

Zakładam że to nie autor linka z anonima dodaje i zapomniał przeczytać że komentarz nie pojawi się od razu.

Raczej, ktoś ma dość kręgów wzajemnej adoracji, wywyższania się i mówienia ludziom że “twoje zdanie się nie liczy bo cyferka przy twoim profilu się nie zgadza”.

1 polubienie

DP zrobi w końcu porządek z Anonimami? Lista jest dłuższa.

NIGDY NIE ZROBI PORZĄDKU Z SPAMERAMI !

Oni nakręcają rozmowy, a rozmowy to kliki, a kliki to reklamy, a reklamy to kasa.

Nie zdziwiłbym się nawet jeśli X firma nawet w ten sposób by nakręcała specjalnie ruch na swojej stronie :slight_smile:

1 polubienie

Jak na razie usuwają niewygodne komentarze pod wpisami sponsora Huawei.

8 polubień

Co Ciebie boli w tych komentarzach? Normalne komentarze przecież.

Jakie reklamy?
Większość z nas je blokuje i nie widzi…

Bardziej niż spamerzy martwi mnie “Anonim”, każdy może wyrażać opinie anonimowo?
P…ę nie loguję się również.

2 polubienia

Kiedy @redakcja zajmie się wreszcie użytkownikiem overconscious1981? Proszę o przeczytanie jego komentarzy, najlepiej wcześniejszych niż 2 ostatnie artykuły, bo chyba wziął leki. Zgłaszam jego wyskoki od kilku miesięcy, co prawda chyba te najgorsze są kasowane (proszę sobie przejrzeć skasowane/ukryte komentarze również), ale co to za pomysł, żeby zrzucać na barki czytelników odsiewanie tych wszystkich wulgarnych, obraźliwych, czy nawołujących do agresji komentarzy? Ogarnijcie się w końcu.

Mi się wydaje, że @Drapek88 jest spamerem, na każdego jedzie na portalu i forum, albo jest o coś zazdrosny…:stuck_out_tongue:

Że na HZ nie dostał zaproszenia

Pula chyba się zwolni z 5 osób nie jedzie, więc go nie banujcie?

Gorzej jak przejdą one na resztę “6 społeczności”.

Nalot anonimów na HZ :wink:

To byłby świetny pomysł, żeby zgromadzić tych wszystkich trolli i chamów w jednym miejscu i obserwować co się będzie działo :smiley:

Ciekawe czy “zwyciężca” klubowicz jedzie :rofl:.

Jak to co?

4 polubienia

Wspaniale działa AI do wykrywania niewłaściwych komentarzy - tylko wspomnienie o tęczy i na DP/WP jadą lgbt, “tęczowa hujnia” i inne smaczki.