Atak spamerów w komentarzach na portalu

Strona “skacze” a sekcji komentarzy w ogóle nie można wyświetlić. Na innym kompie to samo.

Skakać może od wycinania “zobacz też inne artykuły”.

Może nie było przewidziane że to wytnie lista filtrów elementów irytujących / wprowadzających w błąd.

Jak włączyć to czarne tło na DP?

Nie rozumiem. Czarne tło, które na screenie przedstawiłem wyżej, to pochodzi z DP.

Faktycznie popełniłem błąd poprawione :wink:

Przeglądarkę mam firefox,ale popelniłem błąd bo chodziło o dobreprogramy.

Przewijasz na sam dół strony i tak klikasz w “tryb nocny” :slight_smile:

2 polubienia

Z podziękowaniem :slight_smile:

Spam ponownie Przechwytywanie
Coś trzeba z tym zrobić.
Pod stroną może znajdować się malware itp
Dlaczego skrypty WP nie usuwają takich treści?

Niemożliwe. Dżesika nie wychwyciła? :joy:

@anon741072
Możliwe…

Przed Ewelunią (chyba miało być E-e-e-eluwina) była M​ł​о​d​а​1​8​.

A to nie pierwszy raz z seks ofertami na DP. Kiedyś zgłosiłem taki komentarz, nie został usunięty, olałem jak to robi WP.

Widocznie nie ma sensu kasować spamerskich komentarzy. Jest ruch, jest przychód

Też się staram nie zgłaszać, no chyba że obraźliwe u kolegów na blogu.

Akurat na blogu DP jest to najmniejszy problem, bo prawie każdy bloger samemu może skasować takie spamerskie i hejterskie komentarze.

Tak, na portalu jest pełno SPAMU w komentarzach, do tego jest wiele idiotycznych komentarzy i tylko czasem naprawdę ciekawa dyskusja.
Kiedyś zgłaszałem, teraz już nie. Jakby chcieli mieć porządek, to sami by to zrobili, ale chyba nie ma już tam nikogo, komu zależy.

1 polubienie

Też zgłaszałem ale widniały nadal. Potem dałem sobie spokój bo musiałbym się bawić w darmowego moderatora.

Polecam lekturę polemiki Helga88 vs. Hashi - rewelka!

Och, epicka zaprawdę walka o to, co jest w materiałach z fizyki, w szkole podstawowej :stuck_out_tongue_winking_eye: W użyciu są argumenty ad personam oraz linki do youtuba :stuck_out_tongue_winking_eye: XXI wiek :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie