Ateny 2004! POMOCY!

Po poprawnym zainstalowaniu Aten 2004 i po próbie uruchomienia gry pokazuje się takie coś „Microsoft GDI implemantation detected.\nPlease check your Drivers” i gra się nie włącza! Co mam zrobic?? Wielkie dzieki za pomoc! !!

Gra jest oryginalna? :?

Czy jest w tym jakaś róznica ale chyba tak bo to nie ja mam ta gre tylko mój kolega ale on nie ma neta więc ja wasproszę o pomoc! Uzyskam ja?

opis kompa prośim nikt nie jest czarodziejem :slight_smile:

… za słaba karta grafiki lub za stare sterowniki do niej … tak jak w błędzie gry …

To jest najprawdopodobniej przyczyna.

Podaj karte grafiki którą posiada Twój kolega i się zobaczy czy na tym powinno chodzić.

Jego karta graficzna to GeForce2 MX/MX 400 64MB i mam najnowsze sterowniki a dalej pokazuje mu się ten błąd?? Co robić??

karta jest za słaba, nie pójdzie

:evil: :evil: :evil: Co ty myślisz, że to tsheba mieć radeona ze 256 mega czy co

MAM karte GeForce 2 MX400 64 MB i mi chodzi ta gra bez najmniejszego problemu :!: :!: :!:

ford_focus :o mi śmiaga na takiej samej karcie w 1024

brakować moze jakiś bibliotek dx wpisz w uruchom dxdiag następnie przejdz do zakładki ekran sprawdz czy nie ma żadnych konfliktów i przetestuj wszystkie modóły i zainstaluj najnowszego directa przed całą operacją !!