Ateny 2004! POMOCY!

(Mariusz1617) #1

Po poprawnym zainstalowaniu Aten 2004 i po próbie uruchomienia gry pokazuje się takie coś "Microsoft GDI implemantation detected.\nPlease check your Drivers" i gra się nie włącza! Co mam zrobic?? Wielkie dzieki za pomoc! !!

(system) #2

Gra jest oryginalna? :?

(Mariusz1617) #3

Czy jest w tym jakaś róznica ale chyba tak bo to nie ja mam ta gre tylko mój kolega ale on nie ma neta więc ja wasproszę o pomoc! Uzyskam ja?

(Siekiera666) #4

opis kompa prośim nikt nie jest czarodziejem :slight_smile:

(Ford Fokus) #5

... za słaba karta grafiki lub za stare sterowniki do niej .... tak jak w błędzie gry ...

(Czr R1) #6

To jest najprawdopodobniej przyczyna.

Podaj karte grafiki którą posiada Twój kolega i się zobaczy czy na tym powinno chodzić.

(Mariusz1617) #7

Jego karta graficzna to GeForce2 MX/MX 400 64MB i mam najnowsze sterowniki a dalej pokazuje mu się ten błąd?? Co robić??

(Ford Fokus) #8

karta jest za słaba, nie pójdzie

(Bandita1991) #9

:evil: :evil: :evil: Co ty myślisz, że to tsheba mieć radeona ze 256 mega czy co

MAM karte GeForce 2 MX400 64 MB i mi chodzi ta gra bez najmniejszego problemu :!: :!: :!:

(Siekiera666) #10

ford_focus :o mi śmiaga na takiej samej karcie w 1024

(Bad Boy 85) #11

brakować moze jakiś bibliotek dx wpisz w uruchom dxdiag następnie przejdz do zakładki ekran sprawdz czy nie ma żadnych konfliktów i przetestuj wszystkie modóły i zainstaluj najnowszego directa przed całą operacją !!