ATHLON 2500+, 171mhz błąd ntfs.sys, 182mhz monitor gasnie

Witam serdecznie.

Otóż borykam się z pewnym problemem. Mianowicie mam Athlona 2500+ który był podkręcony do @ 2.0GHz, pewnego razu prąd wyłączyli no i gdy już był dostępny włączam komputer i monitor na sekundę się włączał następnie gasł, wtedy zrobiłem reset biosu i walnąłem standardowe 1.83GHz. No i myślałem, że pewnie coś padło #-o . Dzisiaj chciałem sprawdzić podkręcenie no i biorę ze 166MHz na 182 (daje to równe 2.0GHz) no i monitor nie gaśnie zaś pojawia się pewien błąd. Ogólnie mogę podkręcić wyłącznie ze 166MHz na 170MHz powyżej wywala błąd:

(PL) System Windows nie mógł zostać włączony ponieważ następujący plik jest zepsuty bądź nie można go odnaleźć:

System32\Drivers\Ntfs.sys ( z tego co widzę nam ten plik i zajmuje nieco ponad 500kb )

(dalej pisze) że jeżeli to pojawiło się pierwszy raz to proszę włożyć oryginalny nośnik CD z Windows XP i kliknąć “r” w celu naprawienia.

Tak myślę właśnie czy to coś da czy nie ![-o<

Proszę o pomoc.

Dziwna sprawa znalazłem jak rozwiązać błąd, ale dziwne że występuje dopiero po podkręceniu #-o

Zastosowałem się do tego z cytatu, ale bez zmian.

na 170mhz procesor ma @ 1.87Ghz, od 171mhz+ wyskakuje błąd, a jak patrzyłem 182MHz na którym jak kiedyś miałem 2.0GHz monitor gaśnie przy starcie :cry:

raz3r , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif