Athlon 3000+ a Athlon 3800+

Chciałbym kupić któryś z tych procesorów: 3000+ albo 3800+ różnica w cenie to 100zł.

Czy miedzy nimi jest taka różnice że 3800+ jest firmowo podkręcony z 3000+?

Kupionego procka zamierzam poddać O/C więc zastanawiam sie który lepiej kupić.

Z 3800+ (2400 MHz) dużo da się jeszcze wycisnąć na BOXowym chłodzeniu?

Ja na Twoim miejscu bym wziął 3800+ i niepatrzył bym na róznice pieniędzy pomiędzy nimi :slight_smile:

Moderatorzy :slight_smile:

Ja bym bral 3800+

jeżeli tylko 100zł to opłaca się wziąć AMD 3800+

Ja bym brał dla odróżnienia 3000+ Dużo lepiej się kręci, i tego 3800 to wyprzedzi wydajnościowo. O OC na 3800+ możesz zapomnieć. Może lekkie mizerne OC.

a od czego masz przycisk icon_edit.gif

hee mój ziom, tak samo uważam, po co przepłacać jak można kupić coś tańszego i do tego lepsze chłodzonko zakupić jakieś AC czy scythe… i to o wiele lepiej podkręcić niż na BOXie.

A i ciszej będzie…

I ja się pod tym podpisze :slight_smile: Za tą różnice kup AC Freezera 64 pro i Ci jeszcze na litr wódki zostanie :smiley:

Oooo i o to chodzi!!

Najpierw 0,5l później zabieramy sie za o/c po udanej operacji drugie 0,5 8)

I chyba sie zdecyduje na 3000+ (dla tego litra) :stuck_out_tongue:

omg ! nie kupuj 64… mam to i na 2 tyś obrotóchodzi jak startująca rakieta, na 1600 obrotów jest ok ale tep 30C

Mam Athlona 3000+ i podkręciłem go spokojnie do 3800+. Jest na boxowym wiatraku i jego temperatura w stresie to 46 stopni :smiley:

Tak więć radzę kupić tego 3000+ i go podkręcać

jaka pasta pod radiatorem?

Ja bym kupił 3800+ I go zamierzam kupić. Ja kupuje AMD Athlon 64 3800+

Podaj, dlaczego wybierasz właśnie ten.

Ponieważ, 3800+ ma większe taktowanie procesora. Ma większy mnożnik.

No to my właśnie o tym :smiley:

Przetaktować 3000+ na 3800+ z zastosowaniem lepszego chłodzenia

A czy Ty umiesz czytać?

Więskzy mnożnik sprawia że nie podkręcisz tak mocno, a częstotliwość nadrobisz przez podnoszenie HTT.

CyraX_X a na jakie plycie bedzie ten procek prcowal?

Na tej: Biostar Tforce4 U AM2 (nVidia nForce4 Ultra)

to biez tego 3000+ i frezera ,wyzej ci powiedzieli dlaczego.HTT osiagniesz wysokie wiec problemu z oc niebedzie.