Athlon 64 i asus a8v ms/s OC

Witam. Tak jak w temacie posiadam tą płytę główną i procesor;] Biosa mam AMI i nie wiem czemu opcje fsb i inne mam niedostępne ;/ w zakladce cpu mam ogólnie niedostępne wszystko oprócz cool’n’quaiet Wiecie może co z tym zrobić? Próbowałem reset biosa lecz nic z tego =\ jest możliwość że nie mam dostępu do OC w tym kompie na stałe? Może zmiana biosu na award coś zmieni?

sprobuj aktualizacje biosu

A jak sie do tego zabrać?;> z biosem jeszcze nic nie robiłem w tym jestem ziolny;/

:google:

hasło: aktualizacja biosu

i masz pełnooo wyników, to nie takie trudne.

idzesz na strone producenta plyty głownej, sciągasz najnowszy bios, dajesz na dyskietkę i odpalasz kompa, to tak w skrócie :wink: zajrzyj do googli

Noo dobra niby znalazłem program do aktualizacji biosu w asusach ale mi wyskakuje jakiś błąd jak mam zaktualizowac ;/

dstn7.png

po pierwsze aktualizuje się z dyskietki…

po drugie może byś poczytał readme? tam zawsze wszystko pisze

po trzecie ten bios co masz na dysku nie pasuje do płyty głównej dlatego się nie aktualizuje :wink:

bardzo łatwo z pod windy można aktualizować bios za pomocą winflasha ja tak robie

No jak nie pasuje ściągałem ze strony asusa pod A8v mx lolto macie może linki do innych stron?

poszukaj w google… wpisz a8v mx modded bios albo coś w tym stylu…

Tak ciekawe jakbym nie szukał ;] wpisz w google i sam zobacz ile konkretów wyskoczy ;]

Tu masz najnowszy bios. ps. 2005r. :?

http://support.asus.com/download/downlo … uage=pl-pl

ten całkiem u góry