Athlon 64 X2 - sterowniki wiecznie te same

Mam problem, gdyż nie mogę zainstalowac sterowników do mojego proca AMD Athlona 64 X2 4000+ - Zawszę gdy spróbuję odpalic instalatora sterowników włącza mi się instalator 1.3.2.0 a są to sterowniki 1.3.2.16 ! Na 100% są to 1.3.2.16 ! Preczyścłem rejestr i dalej instaluje mi 1.3.2.0. Mogę potem nawet cofną sterownik z 1.3.2.0 do poprzedniego czyli - 1.3.2.0. System widie dual core jako 2 proce w menedrzeże… pomocy co mam zrobic !

No to rzeczywiście problem…

A od kiedy to są sterowniki do procesora? Może pomyliłeś sobie ze sterownikami do chipsetu. Co do Menadżera zadań to wszystko jest ok, ponieważ skoro to dual-core to musi się wyświetlać 2 wykresy… ale można to zmienić przy aktywnej zakładce Wydajność/menu Widok/Historia procesora CPU.

Od zawsze, nawet windows xp service pack 2 ma je zintegrowane ale z 2004 roku, poszukaj sobie na stronie AMD.

Stery…odkad zainstalowalem kompa…mam chyba SP2 albo SP3 bo juz nic sie nie chce sciagac…a dalej mam to samo…naprawde nie wiem o co chodzi…a chipset mam nvidii wiec by nie spasiło…

GMAjka ja nie mowie o menedżerze zadań tlyko o menedzerze urządzeń.