Athlon X2 245 + Radeon HD4770 czy to dobre polaczenie?

jak w temacie czy to dobre polaczenie poniewaz zlozylem ten komputer za 1000 zl, narazie mam 1 GB ram ale za miesiac sie to zmieni na 2 GB moze 4.

Dodane 09.10.2010 (So) 11:36

wszystko kupilem nowe oprocz karty graficznej - dalem za nia 200 zl i naped DVD i obudowe mialem stara.

Generalnie trochę za późno na takie pytania skoro sprzęt już kupiłeś. W każdym razie wystarczy, żeby na sensownych ustawieniach pograć w nowsze gierki.

Procek to jest takie minimum całkiem. !gb ram to już mało i lepiej było brać 2GB w jednej kości. Seagate nie jest najlepszy. No i zasilacz. Ale wrócę do tematu no grafika jak sprawdziłem wydaj się być nie najgorsza choć ma 128bit na ddr5- chyba to taka wersja.

Da radę na tym czymś pograć na pewno, proc nie jest super ale z tą kartą będzie sobie radził bo do lepszych grafik trzeba najlepiej 4rdzeniowe. Bo gry korzystają z tylu rdzeni.

Da radę jedynie wąskim gardłem jest pamięć, to jest najgorszy komponent w tej chwili.

tak wiem, bylem swiadomy gdy kupywalem - musialem zmiescic sie w 1000 zl ani grosza wiecej, a czemu zasilacz jest zly? przeciez Fortron to dobre zasilacze - blizacze konstrukcje OCZ, Volcano, Be Quiet, np. Mafia 2 dziala na full detalach, GTA 4 na medium ale ramu mu brakuje i lubi sie sciac…

Sry, tak FSP to jest ze fortrona, ten source mnie zmylił.