Athlon xp 2400+, Asus ATI Radeon 9550 128mb vs MOHA

Hejka, jak w opisie sprzęt nie nowy ale dziwi mnie dlaczego Medal of Honor mi nie chce chodzic płynnie nawet na najnizszych detalach, nie wspomnie o dodatku Spearhead i Breaktrough. Wymagania spełniam w zupełności, może ktoś wie o co w tym chodzi, z góry dziękuje

Podaj jaki masz dokładnie komputer. Zainstalowałeś najnowszy DirectX? Wina może też leżeć po przestarzałych sterownikach do karty graficznej.

1gb ramu, dirext 9 albo i nawet 10 mam, 160GB seagate barracuda, win xp serv pack 2, sterowniki od producenta.

AA pytanko da rade tego procka troche podkręcic i jakim programem jeśli tak

Raczej DirectX10 nie masz … zainstaluje nowe sterowniki ( może nawet format jak długo nie robiłeś ? ) sprawdź czy się nie przegrzewa np. grafa. Przeczyść kompa w środku, może jest warstwa kurzu. Sprawdź w biosie czy nic się nie przestawiło, niby jak mogło ale u mnie zdarzyło się np. ram z 400 MHz przeskoczył na 333 MHz i strasznie cięło

posparwdzam, ale byc moze format sie przyda, teraz wiem direct 10 tylko na vista chodzi, sprawdz z ramami bo pamietam ze cos przestawialem raz w biosie.

Czy jest jakiś sens sciągnięcia nowego biosu do płyty głównej. Mam 3 ustawienia prcesora aktualnie jest na 2000mhz, ale moge dac 2500 lub 3000 ale wyskauje ze ddr moze musi byc 400, pamiec ram jest na auto, ramy to 1024mb pc3200 ddr sdram, moge ustawic na 400??