ATI 1950 Pro problem ( wiesza kompa)

Witam,

kupilem karte Ati X1950 pro, mi znowu instaluje sie wszystko ok, komputer wlancza sie, i po jakis 2 minutach po prostu czasem sie tylko wiesza a czasem wylancza i wyskakuje czarny ekran i musze na powerze wylaczyc kompa. Mam plyte glowna MSI KT4 AV (sciągnąłem najnowsze stery), zrobilem tez przeinstalke windowsa i tez nie pomoglo… Zasilacz rowniez powienien wytrzymac…probowalem na 350W Chieftec i na 450W Tracer i zawsze to samo… Jak rozwiazac ten problem?? prosze o pomoc

450 Tracer odpowieada wydajności tego chiefteca 350W, spróbuj w BIOSIE zmienić AGP z 8x na 4x.

nie wiem jak z tą kartą-ale ja kiedyś miałem podobnie-bo nie podpięłem dodatkowego zasilania

Co do dodatkowego zasilania do karty to oczywiscie podpiąłem:) Przeczytalem gdzies ze lepsze są sterowniki Omega niz orginalne ati i pomogly na tyle ze dluzej komp pochodzil ale i tak sie zwiesił. Za kazdym razem jak wlanczam przegladarke internetowa to po chwili wiesza sie komputer (najszybciej jak dam cos do sciagania). Dziwne, ze dzisiaj udalo mi sie zainstalowac gre (przy podlaczonej AI 1950 pro) i nic sie nie zwiesilo, gra chodzila 15 min po czym kompyter zrestartowal sie do czarnego ekranu ( dalej wszystko chodzilo, ale nie ladowal sie windows, ani nie dalo sie nic zrobic).

Co do przelaczenia w Biosie z AGP x8 na x4 to nie bardzo wiem jak to zrobic. Z tego co patrzylem to w Biosie mam zakladke AGP timing control, a potem

AGP MODE

AGP Fast Write disabled

AGP Aperture Size 128MB

AGP Master 1 W\S Write disabled

AGP Master 1 W\S Read disabled

AGP read sinchtonization

Cos tu przestawic??

Aha chyba nie wspominalem ze karta jest na AGP…w Biosie jeszcze jest PCI Delay Transaction enabled ( tak ma byc??)

prosze o pomoc