ATI a błędy grafiki Bad Company 2?

Witam

Kupiłem grę Battlefield Bad Company 2 i podczas grania w grafice gry widać błędy niemal wszystkie elementy na przemian pojawiają się i znikają i tak na okrągło… To strasznie denerwuje i zniechęca bo przeszkadza w graniu… W internecie znalazłem informacje że trzeba zainstalować ATI Catalyst 10.4 Hotfix jednak jego instalacja powoduje że karta graficzna zmienia sie na “Standardowy sterownik VGA” to samo z 10.5. Próbowałem programem z DriverHeven przerobić sterowniki na wersje laptopową ale to nic nie dało… jakieś pomysły jak to naprawić? Albo skąd pobrać sterowniki 10.4 / 10.5 dla laptopa?

Obecnie mam zainstalowany ATI Catalyst 8.9 ze strony Toshiby ale to stary sterownik :frowning:

Z góry dzięki

Witam.

Tu masz sterowniki: http://support.amd.com/us/gpudownload/w … n7-64.aspx

Jeśli grasz na HD2600 to niestety mam złą wiadomość.

Na tej grze możesz zainstalować wszystkie możliwe łatki i hotfixy ale to i tak bez sensu. Masz za słaba kartę graficzną i nic tego nie zmieni.

Przeczytaj sobie jakie są minimalne wymagania sprzętowe dla BC2. Ta gra potrzebuję naprawdę wydajnej maszyny i mocnej karty graficznej. I pamiętaj że karty graficzne z notebooków nie posiadają takiej samej mocy jak ich pełnowymiarowe PC-towe odpowiedniki.

Ściągnąłem wersje 32 i 64 ale okazuje się, że ściągnięte sterowniki to wspólna instalka zawierająca obydwie wersje. Po zainstalowaniu sterowników grafika siada. :frowning: nie wiem co się dzieje może coś nie tak robie…

Nie zgodzę się z tobą… Szybkość działania gry jest zadowalająca nie tnie się ani nic ale grafika szwankuje -> Tak wygląda moja grafika w BF:BC2 <-

Nie musisz się zgadzać ale tak już jest. Masz za słaby komp do tej gry i żadne sterowniki tego nie zmienią.

I możesz mi wkładać, że się mylę ale w BC2 gram od bety i naprawdę wiem o czym piszę. Polecam forum http://forum.battlefield.pl/viewforum.php?f=105 a się przekonasz.

Masz config komputera poniżej wymagań minimalnych gry.

Zgadzam się z kolegą wyżej,posiadam 3 komputery oparte na kartach ATI(HD 5770,HD 4850,X1950 PRO) i zero błędów/problemów.

Oczywiście zdajesz sobie sprawę że karta w laptopie nie jest taka sama jak jej PC odpowiednik ??

I mam nadzieje że rozumiesz że karta w laptopie ma zawsze gorszą wydajność od PC odpowiednika ??

To samo tyczy się np. chłodzenia itp …

Resztę dopowiedz sobie sam .

PS

Sam na blaszaku musiałem zmienić kartę na bardziej wydajną …