ATI Dna? Czy rzeczywiście lepsze?

Niedawno dowiedziałem się o istnieniu zmodyfikowanych sterowników do Radeonów o nazwie ATI Dna. Słyszałem, że podobno dzięki nim można osiągnąć poprawę fpsów bez obniżania poziomu detali w grach. Mam pytanie do tych, którzy z nich korzystają: czy rzeczywiście te zmodyfikowane sterowniki poprawiają pracę karty graficznej?

Ati nie ma już na rynku przynajmniej od 2 lat, zostało przejęte przez AMD.Choć karty były przez jakiś czas sprzedawane pod marką Ati (do HD5).

A co do poprawy fpsów, w jednej grze będzie 5% więcej w innej 5% mniej na cuda nie licz.

Pierwszy raz słyszę, możesz spróbować, bo to nic nie kosztuje (oprócz chwili czasu). Kiedyś były inne sterowniki (bodajże Omega Drivers czy coś w te klimaty) i ludzie sobie je chwalili, inni mówili, że beznadzieja.

Nie mówiłbym tak hop. Nie od dziś wiadomo, że da się wyciągnąć więcej z naszych sprzętów (np. USB, kiedyś czytałem artykuł, że napisał ktoś drivery pod Linuxem i USB śmigało zauważalnie szybciej :wink: )

Wydaje mi się, że są to już wiekowe drivery, nierozwijane od kilku lat. Z tego co pamiętam nie wyszły w wersji dla win 7, niestety nie pamiętam na wsparciu dla jakiej grafiki się skończyły.