ATI GeForce 7300LE nie działa

mam nową kartę graficzną ATI GeForce 7300LE i po wsadzeniu do slotu PCI-E monitor jest wygaszony, a z głośniczka wydobywają się dźwięki takie jakie występują np. gdy karta nie ma lub jest po prostu nie dociśnięta. Fakt, że mam gó*** obudowę i jak łapie na śrubę do wychodzi z gniazda:/ dlatego podłączyłem ją nie dokręcając śrubką, ale to nic nie dało. Płyta główna to ASROCK 4COREDUAL-VSTA/A/ASR. Posiada dodatkowo złącze AGP, więc na tymczasowo jestem zmuszony do używania starej karty AGP. Nie bardzo mi się chce iść sprawdzić do kogoś, ale chyba będę zmuszony, bo wszytskie wysiłki nic nie przynoszą.

Pozdrawiam!

omg a co to takiego??

jaki masz zasilacz? może nie daje rady wstać z kartą…

ATI GeForce 7300LE ???

ładnie kasę umoczyłeś :smiley:

LE= lamer edition :wink:

w biosie przestawiłeś aby obraz leciał z pci-e zamiast z agp ?

raczej nVidia GeForce

jaki masz zasilacz?

Może akurat nie potrzebuje karty która bedzie w grach miała super wydajność… może poprostu nei gra 8)

ah…ale walnąłem nazwę…to ze zmęczenie - pół dnia z tym walczę. Dokładnie jest to ASUS GeForce 7300LE (EN7300TC512) Nie potrzebna mi lepsza, bo nie gram:P

W biosie przestawiałem z AGP na PCI-E, ale to nic nie daje.

Zasilacz ma moc 350W, no ale czy przy braku mocy z głośniczka płynąłby dźwięki taki jak przy niedociśniętej karcie, bo dziś niedocisnąłem przez przypadek starej AGP, więc wiem jak brzmi ten sygnał:)

Celeron 3,46, 2x1024GB RAM, płyta ASROCK 4COREDUAL-VSTA/A/ASR, HDD 40GB + 80GB, CD-ROM oraz DVD-RW. Może zasilacz nie wytrzymuje???ale to kwestia kilku dni i będzie 400W :slight_smile:

dawaj markę i model to nam nic nie mówi…

to dociśnij i kartę na PCI-E