Ati mobility radeon 3470 HD - żadne sterownik nie działają

Witam :slight_smile:

Mój problem wygląda następująco:

Posiadam Karte Graficzną AMR 3470HD w moim Asusie F5SL. Ostatnio miałem jakieś problemy w związku ze starymi sterownikami do mojej karty (prawodpodobnie były one z 2009 roku) więc postanowiłem je akutalizować i tu zaczęły się problemy. Mianowicie zacząłem testować różnego typu sterowniki, które rzekomo posowały do mojego radeona, ale poprawy wcale nie było. W końcu postanowiłem odinstalować całkiem wszystko co związane z kartą i zainstalować na nowo. Niestety żadne sterowniki po odinstalowaniu aktualnych nie chcą działać, sterowniki ze strony asusa do mojego laptopa nie działają, ponieważ rzekomo nie mam praw aministratora na tym komputerze(mimo, że to jest jedyne konto). Inne sterowniki, które znalazłem na stronie AMD nie chcą się zainstalować ponieważ nie znajdują STEROWNIKA WYKRYWANIA. Mam wrażenie, że musiałem zbyt dużo plików usunąć z laptopa, ponieważ wyskakuje mi również komunikat, że w zakładce C:/WINDOWS/system32/drivers brakuje jakichś plików. Bardzo proszę o pomoc!

Spróbuj ściągnąć sterownik jakimś Driver Easy np.

PPM - uruchom jako administrator.

Jakie niby problemy miałeś?

Próbowałem PPM, ale przy uruchomieniu trybu administratora musze wpisać hasło, którego nie znam, ponieważ nic takiego nie ustalałe, przy instalacji windowsa.

Problem polegał na tym, że przy uruchomieniu gry wyskakiwał mi błąd. Poszperałem troche i dowiedziałem się, że to wynika ze starych sterowników karty graficznej.

Teraz próbuje ściągnąć sterownik przez Driver Easy, tak jak polecił Lewanxd, aczkolwiek idzie to bardzo mozolnie i mam wątpliwości czy to cokolwiek pomoże, ale zobaczymy!

Skoro wyskakiwał błąd, to zapewne był związany z tym że twoja grafika nie obsługuje danej gry i tyle. Strona AMD odsyła do strony producenta laptopa po sterowniki czyli te ze strony asusa będą najaktualniejsze.

Jak już wspomniałem ściągnąłem ze strony asusa sterowniki, których nie moge zainstalować z powodu rzekomego braku praw administratora.

A grą tą jest cs 1.6, który jeszcze niedawno chodził, więć wątpie żeby grafika jej nie obsługiwała :wink:

edit. Jest jeszcze opcja żeby ściągnąć inaczej - znaleźć model karty i wtedy ściągnąć ze strony asusa, bo wcześniej znajdywałem sterowniki przez model laptopa. Z tego co widze sterowników w działe graphic cards do mojego radeona albo nie ma albo inaczej się nazywają. Ktoś pomoże?

edit2. Ściąganie sterów Easy Driverem nic nie pomogło, ściągneł mi te, które już wcześniej próbowałem. Praktycznie już wszystkich próbowałem i nic. Macie jakieś propozycje?

Dodane 13.04.2013 (So) 23:11

Podbijam, nie mam już pomysłów. Nic nie pomaga… próbowałem nawet zainstalować stery przez tryb awaryjny, ale to też nic nie dało. Jest jeszcze jakiś inny ratunek, niż format?