Ati Mobility Radeon Fire GL T2 - problem ze sterownikami

Witam

Niedawno zakupiłem laptopa, właśnie z kartą graficzną Ati Mobility Fire GL T2. Niestety, jest to już dość starawy Compaq, więc na stronie HP znaleźć można tylko sterowniki z 2005 ( !!

Będę wdzięczny za pomoc.

Ja instaluje zawsze OMEGA DRivers

Dzięki. Działają świetnie (demo Fantasy Wars odpaliło się niemal na full detali :smiley: )

Także mam problem z tymi sterownikami, niestety zainstalowałem tez te ktore poleciłeś (omega). Niestety po zresetowaniu pisze mi iż nie ma zgodności z kartą i windowsem (mam win xp sp2). Moze zainstalowalem jakieś złe sterowniki?? Mój komp to nw8000, a sterowniki na stronie hp mają juz 3 lata, wiec chętnie zainstalował bym jakies nowe. Będe wdzięczyny za pomoc

maniek-bz , NIe możesz zainstalowac tych co poleciłem gdyż ty masz kartę Intel Graphics Media Accelerator X3100 więc sterowników szukaj na stronie INTEL’a

A czy ta karta jest gorsza od fire gl t2? i skad wiesz ze mam taką?? Na aukcji na której kupowałem kompa pisało ze zaopatrzony jest on wlasnie w fire gl? znalazłem takie sterowniki: http://www.intel.com/support/chipsets/sb/CS-025753.htm jeśli mogłbys zobaczyc czy dobre to byłbym wdzięczny, bo nie wiem które mam zainstalować 960 czy 965? Dzięki za pomoc

Hej! Też mam nw8000 właśnie z Fire GL (ta karta jest mocniejsza, niż się spodziewałem). U mnie Omegi zainstalowały się bezproblemowo. (A odinstalowałeś najpierw Ati Control Center?) Jeśli masz inną kartę (sprawdź w dxdiag), to znaczy, że mogli Cię oszukać - karty intela to przeważnie badziew…

Działa! :smiley: nie odinstalwałem wcześniej ati controlera… nie wiem jak moglem o tym zapomniec :stuck_out_tongue: Wielkie dzięki za pomoc