ATI Mobility Radeon HD 3470 brak sterowników na stronie ATI?

Witam mam ATI Mobility Radeon HD 3470 w laptopie asusa model X59SLseries, jak patrzyłem na date sterownika okazało się że jest z 2007-12-20 więc postanowiłem uaktualnić sterowniki. Kiedy wszedłem na stronkę ati.amd.com/support/driver.html nie było tam żadnego sterownika który by pasował nazwą do mojej karty graficznej. Z kąd mogę ją pobrać jeśli nie z tąd? Albo która z tych dziwnych x1800 itd. jest do mojej karty? Próbowałem wyszukać też sterowników online za pomocą sustemu ale wyświetlił się komunikat, że oprogramowanie tego sterownika są aktualne, czy w ogóle istnieje aktualizacja do tej karty czy to jakiś wybitny produkt który nie potrzebuje driverów O_o ? System na którym chce wgrać sterownik Vista x86 32bit, sp2 właśnie się przed chwilą zainstalował.

Z góry dzięki

sterowników najpierw szukaj na stronie producenta http://support.asus.com/download/downlo … uage=pl-pl nowszych raczej nie ma

heh nie pomyślełem zajrzeć na strone asusa, po prostu poprowadziłem się od razu na stronę producenta karty :stuck_out_tongue:

Dzięki wielkie