ATI "Nie można załadować sterownika wykrywania"

Witam,

postanowiłem dzisiaj przeinstalować moje sterowniki do karty graficznej ATI Radeon 3870. Odinstalowałem w Dodaj/Usuń programy, potem przeczyściłem programem Driver Cleaner 3. Tu się zaczyna problem. Po zrestartowaniu PC (Windows 7) ekran stoi w tym miejscu, ale słychać dźwięk włączania systemu. Próbowałem na pamięć wbić do folderów, ale niestety i to okazało się niepowodzeniem. Spróbowałem trybu awaryjnego i niestety wyskakuje komunikat ATI “Nie można załadować sterownika wykrywania”. Wtem spróbowałem sterowników Omega, zainstalował, lecz Windows 7 dalej się wysypywał przy normalnym uruchamianiu. Czy jest jakiś sposób by zainstalować sterowniki?

RAM: 2 GB GoodRam

Zasilacz: Chieftec 450W

GPU: Radeon 3870 Palit

CPU: Amd Athlon 64x2 5000+

Pozdrawiam.

edit: Rozwiązałem błąd. Dla kogoś kto by miał ten problem zalecam udać się jeszcze do Menedżera Urządzeń i usunąć sterownik VGA, zrestartować PC i wszystko wróci do normy.

Hej,

Ewentualnie można spróbować uruchomić komputer w trybie VGA (jedna z opcji po wybraniu zaawansowanego uruchamiania systemu) - oczywiście jeśli takowy w Windows 7 jest dostępny. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus