Ati Radeon 1950Pro i zwiski GPU w WoWie

Otóż 4 dni temu pod wpływem emocji zrobiłem format i od nowa postawiłem XPka. Zainstalowałem najnowsze oryginalne sterowniki i co? W grze World of Warcraft mam ściny, szatkowanie obrazu bądź zwiske GPU (no i wymagany restart lub włączenie VPU). Problem występował na poprzedniej instalce z tym, że początkowo były to zwiski, potem szatkowanie obrazu i od jakiś 3 miechów miałem spokój. Tym samym problemy z zasilaczem i samą kartą wykluczam. Co dziwne na poprzednim systemie nic nie zrobiłem, problem sam ustał. Co może powodować problemy? Rozdzielczość z jakiej korzystam: 1920x1280. Winowajcą jest system czy sam World of Warcraft?

W grach jak Soldat, ET, CS problemów nigdy nie było, ale czy można porównywać je do WoWa…

zobacz na jakijś innych bardziej wymagających grach ściągnij jakiejś demówki jak np Call od duty 4 i sprawdź

Ok. Wieczorem zacznę ściąganie. Ciekawi mnie tylko czemu na linuxie przy najnowszych sterach Linux zachowuje się podobnie (tyle, że tam mam na dodatek problem z płynnością grafiki)

EDIT:

ADM Dual Optimizer czy jak mu tam powodował crashe GPU, albo coś do nich podobnego. Wyłączyłem proces i mogę grać :stuck_out_tongue: Uważam wątek za zamknięty i proszę modów/admów o jego zamknięcie. Dzięki.