Ati Radeon 1950Pro i zwiski GPU w WoWie


(Marvin Nekromanta) #1

Otóż 4 dni temu pod wpływem emocji zrobiłem format i od nowa postawiłem XPka. Zainstalowałem najnowsze oryginalne sterowniki i co? W grze World of Warcraft mam ściny, szatkowanie obrazu bądź zwiske GPU (no i wymagany restart lub włączenie VPU). Problem występował na poprzedniej instalce z tym, że początkowo były to zwiski, potem szatkowanie obrazu i od jakiś 3 miechów miałem spokój. Tym samym problemy z zasilaczem i samą kartą wykluczam. Co dziwne na poprzednim systemie nic nie zrobiłem, problem sam ustał. Co może powodować problemy? Rozdzielczość z jakiej korzystam: 1920x1280. Winowajcą jest system czy sam World of Warcraft?

W grach jak Soldat, ET, CS problemów nigdy nie było, ale czy można porównywać je do WoWa...


(Mateusz Golebiowski) #2

zobacz na jakijś innych bardziej wymagających grach ściągnij jakiejś demówki jak np Call od duty 4 i sprawdź


(Marvin Nekromanta) #3

Ok. Wieczorem zacznę ściąganie. Ciekawi mnie tylko czemu na linuxie przy najnowszych sterach Linux zachowuje się podobnie (tyle, że tam mam na dodatek problem z płynnością grafiki)

EDIT:

ADM Dual Optimizer czy jak mu tam powodował crashe GPU, albo coś do nich podobnego. Wyłączyłem proces i mogę grać :stuck_out_tongue: Uważam wątek za zamknięty i proszę modów/admów o jego zamknięcie. Dzięki.