ATI Radeon 4850 HD Series 1Gb Czy ona jest dobra w te czasy?

Czy ta karta graficzna (ja ją posiadam) jest dobra ? Czy za 3 lata interesować się nową czy wsześniej ? Prawdopodobnie za 3 lata będę miał nowy komputer. Mam ogromną ochotę pograć jeszcze sobie z 2 lata na full grafice w grach. Jak do tej pory to od 5 miesięcy jest to niemożliwe ponieważ miałem 2 Gb RAMU. Niedługo przyjedzie jeszcze kolejne 2Gb. Czy w tedy pogram sobie tak jak chcę? czy nie ?? (ostatnio coś sie przegrzewa chyba bo pokazuje mi się czarny ekran na kompie i na karcie świeci się ciągle 1 czerwona dioda… Pogram sobie czy nie ??

  1. Źle nazwany temat

  2. Podaj parametry komputera a w szczególności jaki masz zasilacz i procek

kwestia rozdzielczości na jakiej grasz .Możesz zmienić chłodzenie na inne(masa na allegro ) Podaj vendora karty graficznej bo ile się nie mylę pewnie posiadasz kartę na chłodzeniu producenta (1 slotowe 80-90 stopni ) lub Asusa na chłodzeniu Glacatior (~ 100 stopni ) .Sam HD 4850 to karta dobra na dzisiejsze czasy posiadająca dobry potencjał OC który pozwala przy naprawdę mocnym OC przybliżyć się przy niższych rozdzielczościach do kart pokroju GTX 260 (wersja 192 ) .

witaj ja mam Radeon HD 5470 i już jest za słaba na niektóre gry a mam kompa już 2 lata, tak wiec będzie sie zmieniać na lepszą

twoja karta raczej jest bez porównania do HD 4850 ,twoja karta jest raczej do filmów HD i przeglądania internetu,gier do roku 2006 .

=D> witaj dzieki #-o

Parametry komputera:

Płyta główna : ASUS M3N-HD/HDMI

Procesor : AMD trzyrdzeniowy 2,66GHz (dokładnie nie wiem jaki ale jak bedzie trzeba to się dowiem. We wszystkich programach jest: AMD uknown model :slight_smile: )

Karta graficzna : ATI Radeon 4850 HD Series 1Gb

Zasilacz : Modecom Premium 500 TOTAL OUTPUT : 500W

RAM : Kingsote HyperX DDR2 4x1Gb 800MHz PC2-6400

Dyski twarde (dwa) : Seagate 1. 320Gb 2. 500Gb.

Dysk na USB w obudowie (własnej, nie w PC) : niewiem 500Gb

Nagrywarka CD-ROM : SpeedWrite, prędkość nie ograniczona, wszystkie formaty płyt czyta, brak możliwości drukowania na płycie.

Dodane 16.08.2012 (Cz) 17:45

KOMPUTER BYŁ KUPOWANY PRAWIE 4 LATA TEMU !!

Subvendor : ASUS (1043)

Wiertara501 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

I wszystko jasne ,chłodzenie jest do banii .