Ati Radeon 9550 czy GeForce 6600?

Nie wiem jaką karte wybrać, teraz posiadam ati radeon 9550, i mam możliwość kupna Ge Force 6600:) Co polecacie, i za ile w miare można kupić tą ge force 6600 :slight_smile:

Za ile to ci nie powiem bo nie nie wiem ale ten GeForce jest na pewno lepszy do tego Radeona. Tak swoją drogą to i tak takie ulepszanie nie ma sensu gdyż AGP to wymarła magistrala i nic dobrego już na nią nie znajdziesz, lepiej już kupić nowego kompa z dolnej pułki - i tak będzie sporo wydajniejszy.

Google nie boli: http://allegro.pl/listing.php/search?st … nge_view=1

chciałbym zauważyć,że GF6600 nie jest taką słabą kartą graficzną i znacznie wydajniejszą niż R9550 =D>

starsze modele mogą wymagać dodatkowego zasilania z molex-a

oczywiście nie obsługuje formatu HD (nVidia dopiero od serii 8…)

niemniej jednak jeżeli korzystasz z komputera na zasadzie internet/biuro/P2P/jakieś youtube/facebook i nie grasz to będzie ok i nie będzie się różnić niczym od GTX580 czy AMD 6990 (oprócz zapotrzebowania na prąd) :lol:

natomiast karta graficzna tego typu nie będzie brała udziału w procesie kompresji/dekompresji plików czy tez obróbki filmów - tu będzie działał procesor i od niego wszystko zależy.jednak seria GF6800 jest znacznie lepsza a niewiele droższa-jak się zaryzykuje kupno używanej to myslę,że z allegro w granicach 60-70zł się zmieści