Ati Radeon HD 2400 Pro 256MB 64-Bit Ddr2 AgP

Witam wszystkich… na wstempie chcialbym przeprosic za bledy bo napewno bedzie wiele… kupilem sobie karte graficzna… niestety niedziala i siedze juz przyniej 15 godzine…;/ :frowning: Sprawa wyglada tak… a wiec kupilem karte graficzna ati HD 2400 wsadzilem do kompa niby wszystko ok dopuki nie instaluje sterownikow z plyty… po zainstalowaniu restuje sie komp niby ok ale… tu caly problem obraz jest wminimalnej rozdzielczosci 4 bitowy straszne artefakty wogole nie wiem co sie dzieje probowalem format nic nie dalo prubowalem inne sterowniki… co najwazniejsze u mojego kumpla dziala normalnie… nie mam pojecia co jest nie tak sciagnelem sterowniki http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1786 wogole niechca sie zainstalowac blagam niechmi ktos pomoze bo zwariuje … chce wkoncu isc spokojnie spac ehhe:) zgory dzieki:) i poozdrawiam… i jeszcze raz sorki za bledy…

moje gg 5603393 jagby ktos cos wymyslil:)

moj pc to: P4 1700mhz 756 ddram dysk 80gig pluyta glowna sam nie wiem teoretycznie hp:)

Nie przepraszaj za błędy tylko je popraw. Pamiętaj, że na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

Witam.Mam taką samą karte tyle że na PCIE.Też miałem z nią podobne problemy.Być może powodem takiego działania tej karty jest Bios.Niektóre z tych kart mają jakiś błąd w biosie dlatego nie działają poprawnie.Ja zrobiłem flash biosa i wszystko działa ok tyle że flashowanie biosu jest ryzykowne .Pozatym najlepiej zainstalowac do tej karty catalysty 7.7 i wzwyż.U mnie najlepiej działa z wersją 7.7.Najlepiej sprawdz jaką masz wersję biosu i z jakiej daty ona jest.Poprawny bios jest z lipca 2007 roku(ja mam z 19 lipca 2007).Jesli masz starszy to masz ten zły bios.

Wiem, że to trochę offtop, ale niestety trafiłeś na bardzo niewydajną kartę(głównie ze względu na 64bity), dlatego ogólnie radziłbym ci ją sprzedać i kupić lepszą…nie szukać na siłę DirectX 10, tylko wziąć jakąś DX 9…mówię o tym, jeżeli karty używasz do gier czy wymagających programów, bo do filmów czy normalnej pracy jest w miarę OK…choć ja bym polecał np. zamienić (i ew. troszeczkę dołożyć) na GeForca 7300GT(np. taki) albo Radeona X1650…Przepraszam, że nie pomogłem rozwiązać twojego problemu z działaniem karty, ale gdybyś ją sprzedał i kupił sobie nową, to byś się problemu też pozbył;)