ATI Radeon HD 3600 Series - problem przy uruchamianiu gier

Jutro wybieram się zatem do serwisu, ale nadal nie jestem pewien czy warto mi kupować nową kartę. Trochę żal bulić kilka stów na coś, co może mi wcale nie pomóc. Ale z drugiej strony, skoro format dysku C: i stawianie nowego Windowsa nic nie dało, to chyba innego wyjścia nie ma… Wszak dysk działa sprawnie, procesor też bez zarzutu.

Te 4% “wiatraczka” to taka norma, czy tam uderzać jeśli chodzi o źródło problemu?

W catalyst control center powinieneś mieć w zakładce amd overdrive ręczne sterowanie prędkością wentylatora. Sprawdź.

To znaczy, ja tąprędkość zmieniałem już kilkukrotnie innym programem, mimo to efektów wymiernych nie było. Gry nadal padały jak muchy. Wiecie co mnie najbardziej niepokoi? To, że oglądać filmy mogę, buszować po necie mogę, ale nawet najśmieszniejsza gra sprzed 200 lat zabija mi komputer.

Gdyby się okazało, że to jednak nie jest wina karty to masakra :<

Sprawdź w takim razie na kompie kolegi zanim oddasz na serwis/kupisz nową.

A mogę sobie tak “luzem” tą kartę ponieść w mrozie do serwisu? Czy lepiej jakieś pudełeczko wyszperać?

Może być ale nie musi, możesz pod kurtką zanieść :stuck_out_tongue: , zresztą mrozy już odpuszczają :stuck_out_tongue: