ATI Radeon-sterowniki

Witam ostatnio zainstalowałem sobie Minecrafta na moim pececie. Zaktualizowałem go i pojawił mi się komunikat (w oknie gry), że nie mam zainstalowanych sterowników karty graficznej (chyba chodziło o OpenGL). Proszę pomóżcie mi mam kartę ATI Radeon X1300 Series (Microsoft Corporation - WDDM), system Windows Vista Home Premium 32 bity. Nie wiem z kąd pobrać i jak zainstalować tego OpenGLa. Proszę o szybką odpowiedź ![-o<

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_vista32.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.13〈=Polish

Pobierz Option 1 - Full Software Suite

a instalacja będzie tradycyjna, taka ja np. gry? a i jeszcze jedno czy trzeba będzie zmieniać ustawienia w biosie?

Instalacja sterowników jest taka sama jak innych programów czy gier i ogranicza się jedynie do przyciskania next next,…(jeżeli chodzi o instalację standardową). W biosie nic się nie zmienia.

Tak mniej więcej, i co ma do tego BIOS. Jak na ciebie nawet nie musisz tam zaglądać, żeby cokolwiek działało.

a po instalacji nic się nie zmieni (chodzi mi o ikony na pulpicie, zainstalowane programy czy rozdzielczość ekranu)?

Chłopie, co ty bredzisz? Instalujesz sterowniki a nie formatujesz kompa…

Tak mniej więcej… to tak mniej, czy bardziej standardowa?

Człowieku po prostu odpal to i klikaj DALEJ nic CI się z kompem nie stanie. NIC WIĘCEJ NIE MUSISZ ROBIĆ.