Ati Radeon X1300 Series Problem ze sterownikami

Witam. Mam karte graficzną Ati Radeon X1300 Series i miałem sterowniki od kolegi (chyba starsze). Ale niestety kolega sprzedal komputer razem ze sterownikami, a na tych sterownikach chodził mi NFS Carbon ale gdy wyszedł NFS Pro Street postanowilem kupic. Wiec kupilem ale sie przycinało i była słaba grafika postanowilem zainstalowac sterowniki orginalne które dostałem z komputerem. Gdy zainstalowałem te orginalne sterowniki z mysla ze jak orginalne to bedzie lepsza grafika :mrgreen: Wiec włączam gre a tu mi sie pojawia NIEBIESKI ekran i pisze jakies znaki jedyne co tam przeczytałem to jakis bład i jakis bład z plikiem

“ati…dll” i musze zresetowac kopter… Wydaje mi sie ze dlatego ze mam troszke płytke ze sterownikami :frowning: Próbowałem ściągnąć sterowniki ale cały czas jakies ERRORY :cry: Ja sie tam za bardzo nie znam na tym :? Jezeli ktos moze to prosilbym o podanie linku do WŁASCIWYCH sterownikow dla mojej karty i zeby były dobre a jak nie darade to chociaz nazwe.

Z góry dziękuje :stuck_out_tongue:

//edit

Jak sprawdzic jile mam MB karty graficznej :?: :mrgreen: Ten plik co nie chula to “ati3duag.dll” :?:

odinstaluj wszystykie sterowniki ati izainstaluj sterowniki OMEGA DRIVERS oparte na 7.10 jeśli gra ci będzie rwała to porostu grafika jest za słaba…

pamiętaj zawsze przed instalacją nowych sterów o

wyczyszczeniu pozostałości po starych /w trbie awaryjnym

programem do czyszczenia/

No a Moja karta Ati Radeon X1300 series jest dobra?? na tyle zeby pociągło NFS Pro Street

staroć.

na komfortową grę w wysokiej roz. i średnich detalach będzie brakowało wydajności owej karty.

Miałem to samo http://heil.pl/index.php?mode=download&id=184 bendzie chodziłó na 100% :lol: :lol: