Ati Radeon x600pro

Chcialbym sie dowiedziec czy karta ati radeon x600pro jest dobra do podkrecania. I co sadzice o tej karcie. Czy warto ja miec. I czy dlugo bedzie mozna smigac na niej w gierce.

Mam tego radka i jak narazie spisuje się dobrze wprawdzie go nie podkręcałem ale w GTA SA śmigam na 1280:1024 i średnie detale.

Jest kiepską kartą i pewnie kiepska do kręcenia :slight_smile:

No cienka cienka lepiej x700 i podkrecic

Nie jest to rozsądny wybór. Powiedz ile masz kasy i na jakim złaczy karty poszukujesz.

To jest podobnoż jakaś pochodna x550 , czyli jedynie zwiększone zegary.

Hee a x550 to chyba pochodna x300 :stuck_out_tongue:

nie chyba a napewno… a o tym że to ■■■■ kolejny raz pisać nie musze? :stuck_out_tongue: Nawet się jej kręcić nie da… ;/

x300?

To zmień bios, stery, riva turnet,power strip, dalej nic? Jakiś progs od producenta, może coś da.

hehe ale co to mi da? Przyrost taki jak na GF2 MX 400 po max O/C?:stuck_out_tongue:

no ale mi dało to, że zmodowałem sobie tak, że wiatrak chodzi na niej i jestem z siebie zadowolony :Pniby nic wielkiego, ale zawsze coś :stuck_out_tongue:

Ja bardzo chętnie zbudowałbym chłodzneie wodne. Mam już nawet chłodnice z Fiata Punto. Wie ktoś jak to zbudować? :stuck_out_tongue:

ale to pewnie będzie strasznie buczeć, a do czego chcesz to chłodzenie dać? Do tego słabo kręconego wincha? :shock:

Niepowinno buczeć

http://www.dzikie.net/index.php?art=silent_part2

a niech se buczy… wystawie za okno… :wink:

dzięki za link…:wink:

jak zbuduje to się pomyśli… :wink: