Ati radeon xpress 200m pomocy windows xp 86

Witam, tak wiec wczoraj zrobilem formata ktory byl konieczny, przeprszam za bledy ale orginalny angielski winows nie ma ppolskiej klawiatury niestety tzn jeszcze nie konfigurowalem. Przejde do sedna sprawy iz nigdzie nie moge znalezc sterownikow do karty graficznej ati radoen xpres 200m bo pisze ze nie sa kompatybilne z moim windowsem. tak wiec czy musze zmienic na 32(taki mialem przedtem nieorginalny) ale wszystko tam dzialao a tu niestety nie da sie zainstalowac ;< Prosze o pomoc.

A jaki obecnie masz system operacyjny?

Windows xp Professional SP3 x 86 orginalny

To jest system 32 bitowy.

Dodane 31.12.2012 (Pn) 10:10

Podaj model laptopa.

Gateway MODEL: MT6451

Dodane 31.12.2012 (Pn) 10:16

33lyy6g.jpg

Sterowniki do tego laptopa są tylko pod Vistę. Czy wcześniej na tym laptopie była zainstalowana Vista?

Tak byla na poczatku, pozniej przeszedlem na XP i mialem wszystko ok przez jakis rok wczoraj zrobilem formata i nie moge zainstalowac tych sterownikow

Sprawdź te sterowniki http://www.omegadrivers.net/index.php?option=com_phocadownload&view=file&id=65:radeon-omega-driver-3.8.252&Itemid=132 (na dole zaznacz “I agree to the terms listed above” i kliknij Download)

Wielkie dzieki za to :smiley: Dziala mi wszystko bardzo dobrze ;] jeszcze mecze sie z karta dzwiekowa SigmaTel High Definition Audio CODEC moglbys pomoc bo nie wiem co pobrac i skad ;

Pobierz http://www71.zippyshare.com/v/92478303/file.html (wypakuj i uruchom setup.exe)

Oczywiscie pomogło nie wiem jak Ci dziękować za to wszystko ;D

Lecz mam jeden mały albo i całkiem spory problem. Gdy gram sobie w League of Legends (wiem słaby jest komp) mam tylko 1-10 FPS a przed formatem miał 30. Gram na najniższych wymaganiach. Próbowalem przeinstalowywac gre. Bardzo proszę o pomoc może trzeba w tym programie do karty graficznej coś zmienić ?

Problemem są zapewne sterowniki do karty graficznej (ja podałem ci takie które będą działać a nie takie które będą najwydajniejsze).

Aha, czyli mam szukać jakiś innych które są nowsze, dobra i tak Dzięki wielkie za wszystko ;D można zamknąć

Przecież Ci pisałem w drugim temacie, że masz za mało RAM na grafice. Poza tym jak zakładasz jeden temat, to trzymaj go się już, bo tylko wprowadzasz zamieszanie.