ATI Readon HD 2400 PRO problem

Mam mały problem wymienili mi w serwisie kartę graficzna wszystko cacy do czasu gdy postanowiłem przetestować kartę i włączyć jakoms grę.

I tu pojawia sie problem po włączeniu jakiej kolwiek gry kolory sie mieszaja (w grze ) napisy sie zmywają i w tle napisów sa inne napisy . zanikają niektóre elementy. ludzie robią sie kolorowi . Nie umiem sobie z tym poradzić . Czy może wiecie co może być nie tak .

procesor- 1.5 anthol (może być błąd w nazwie procesora)

Karta graficzna - ATI Readon HD 2400 PRO

Płyta główna -gigabyte tehnology 2004 RZ

Z góry dzienki . :slight_smile:

Zainstalowane są sterowniki od karty i najnowszy directx ?

wiesz ze sterownikami kombinowałem już i sam nie wiem który odpowiedni do tej karty może coś doradzisz a co do direcka to jest jeszcze ten starszy 9.0c albo coś takiego

usuneleś poprzednie stery do grafy ??

Nie . Były zainstalowane jakieś wiec zainstalowałem z płyty co ją dali do karty i dalej nic nie mam pojecia jakich użyć

viewtopic.php?t=191769

P.S

Najpierw należy odinstalować wszystkie wcześniejsze sterowniki, wyczyścić porządnie rejestr np. Jv16Powertools i zainstalować ponownie.

hehe próbowałem już te dalej nic

Dobra próbuje usune i zainstaluje . Zobczymy co bedzie DZienki za wszystko

odinstaluj wszystkie sterowniki i wyczyść porządnie rejestr programami Driver Cleaner oraz Jv16Powertools po czym spróbuj zainstalować ponownie.

ok postaram sie

i dalej nic zaistalowalem orginalne sterowniki wszystko wyczysciłem i dalej lataja paski kolory napisy itp