ATI Redeon HD 3450 |Sterowniki|

Problemy z moją kartą ciąg dalszy… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :roll: :roll: :roll: :roll:

Bardzo proszę o pomoc :frowning: :frowning: :roll: :roll:

Opis Problemu i jego historia

Pewnego razu ,Informatyk" wybrał mi kartę do kompa.

Rozdział 1 - Windows XP 32-Bitowy Czas: 3 miesiąca

Zainstalowałem sterowniki z płyty i…błąd ati2dvag.dll a czasami nawet blue screen z komunikatem STOP.

Zainstalowałem sterowniki ze strony producenta…to samo.

Pisałem na forum wytłumaczyłem wszystko dostosowałem się do rad…nic.

Cały czas próbowałem coś zrobić…nic

Rozdział 2 -Vista 32-Bitowy Czas:1 miesiąc

Zainstalowałem sterowniki z płyty i…jest hurrra…a jednak nie :shock: :o :evil: :twisted: :!: :!:

wyskakuje komunikat że sterowniki z PŁYTY są nieodpowiednie do posiadanego sprzętu proszę zaktualizować.

Aktualizuje…Dalej to samo.

Jeszcze raz z płyty i ze strony producenta…nic.

Czyli z w XP były błędy a w viscie nie wykrywa sterownika karty graficznej.

Co do tej pory zrobiłem:

-5 reinstalów kompa na XP

-1-reinstal na Viscie

-4 miesiące codziennie instalowałem sterowniki i wykasowywałem je starannie Revo uninstalerem i poprawiałem driver clanerem no i jeszcze ręcznie

-podmieniłem pliki dll (ati2dvag.dll)

-sterowniki ze strony producenta i z płyty

-całe dnie szukałem w necie

-wymiana zasilacza nic nie dała (nie był on na czarnej liście)

-karta działa dobrze sprawdzałem na innym kompie

-wymieniłem kartę

-3 formaty

-brak virów

-I WILEEEEE INNYCH

PROSZĘ PODAJCIE STRONE Z STEROWNIKAMI EKRANU ATI

Jak chcecie coć jeszcze to proszę pisać zrobię wszystko co chcecie

miałem ten sam problem z radeonem hd3650 który okazał się zepsuty i dostałem radeona hd4350 zainstalowałem cały pakiet sterowników (catylyst controler center, amd driver updater, i sterownik) i przy kazdym wgrywaniu sterownika miałem błąd pakietu aż pobrałem sterowniki omega to jakaś wersja zmodowana i było dobrze poszukaj w nternecie jakiś zmodowanych sterów i bedzie dobrze. Ja tak miałem, ale i tak przerzuciłem sie na nvidię moim zdaniem jest lapsza niż ati

http://support.amd.com/us/Pages/AMDSupportHub.aspx

omegi znajdziesz tutaj :

http://www.omegadrivers.net/

Ale poszalałeś z tymi:

5 reinstalów kompa na XP

-1-reinstal na Viscie

-etc…

Dziwne, że jeszcze wszystko działa normalnie.

Sterowniki od producenta.

A po drugie spróbuj z inną kartą graficzną

Oberwie mi sie za to. Przesiądź na GF i po kłopocie raz sie szarpniesz jak na gwiazdkę ale zwróci Ci to spokój psychiczny. Front obrońców radeonów na tym forum jest silny więc sie pożegnam bo po tym poście nie spotkamy się :lol:

karty ati nie sprawiają jakiś większych problemów :stuck_out_tongue:

Karty nie tylko znajdź mi sterowniki bez kochanego oprogramowania catlyst studio

chodzi Ci o CCC ? catalyst control center ?

Tak oto mi chodzi i o cały pakiet dodatkowy który sie nam przy okazji instaluje

lol :wink: przecie w czasie instalacji możesz kliknąć instalacja niestandardowa odznaczyć wszystko w tym ccc a potem zaznaczyć tylko sterownik graficzny :stuck_out_tongue: lub rozpakować sterowniki i machnąć je przez menadżera urządzeń, poza tm w czym Ci przeszkadza ccc mi nie przeszkadza wcale wręcz mam wył z rozruchu odpalam tylko na żądanie aby prze-konfigurować obsługę wielu monitorów.

I tu cie zaskocze po odznaczeniu całego chłamu i tak to Catalist sie instaluje tyle tylko że jest martwe nie możesz sie do nigo dostać. Owszem można ale nie każdy wie jak to zrobić A kolega pisze że oprogramowanie producenta(Które ma chodzić Umówmy sie jak nie ono to jakie) nie działa więc kolega ma prawo popaśc w depresje po tylu zabiegach. Że nie działa na viście mnie to nie dziwi raczej niema zintegrowanych paków w instalce a na tym forum aż swego czasu chuczało od czasami groźb karalnych pod adresem MS za vistę A na XP No karta ogólnie nie za nowa ale obawiam sie że dla XP za nowa

a co ma wspólnego niedziałające oprogramowanie firm trzecich z systemem windows xp/vista ? powyłączać wszystkie usługi, app ati i już:)

A to ma drogi kolego że to zazwyczaj nie same stery a oprogramowanie z nimi złączone jest źródłem problemów. I nawet jeżeli tak jak mówisz wyłączymy to dziadostwo o ile wiemy jak i gdzie to i tak na jeden restart jest w pełni aktywne i on wystarcza. Wiem bo miałem tą nie przyjemność pracować na ati

Ludzie pomocy sterowniki działają ale nie wykrywa karty zainstalowałem stery przez device manager i pisze Redeon HD 3450

ale jak uruchamiam gierkę to pisze że nie wykryto karty ludzie pomocy! !!

Ta a w menadżerze masz 1 karte czy dwie bo z tego co pamiętam to w menadżerze muszą być 2 dwie tak było na starych typach kart z którymi miałem styczność Z radeonami HD choć miałem okazje nie pracowałem

koles wyluzuj, wydaje mi sie ze karta jest uszkodzona, mialem ten sam problem.

Mam jedną kartę : VGA …

a co CI wyświetla menadżer urządzeń daj screena

Ja też miałem 1 a w menadzerze widniały 2 to był radeon 9250

obsługa 2 ekranów :wink: