Attrib

Cześć, podczas zdalnego nauczania profesor kazał mi zrobić takie ćwiczenie. Oglądałem na internecie masę poradników i nie jestem w stanie sobie z tym do końca poradzić. Rozumiem, że jeśli ktoś ogarnia te tematy pomoże mi w tym w chwilę. W załączniku przesyłam zadanie.

Pokaż z czym sobie już poradziłeś.

Tak poza konkursem napiszę, że ja mam trudności na poziomie zrozumienia pytania :joy:
Strasznie na nerwy działają mi tacy nauczyciele, którzy nie potrafią się przyłożyć do napisania pytania i z banalnych ćwiczeń o podstawach robi się ekwilibrystyka dla całej rodziny. Przecież nawet na forum wymagamy wyższego stopnia komunikatywności :wink:
No i zadanie w Wordzie jako truskawka na torcie :wink:

Ja się powoli do tego przyzwyczajam. Nauczycielka mojego gówniaka tak formułuje treści i zadania, że zazwyczaj muszę czytać po kilka razy.

Może ich tego uczą, tam na tych uczelniach dla pedagogów? :slight_smile:

Pytania napisane niezrozumiale to jedno, ale dokumentowanie zrzutami to pomysł idiotyczny. W razie wątpliwości nawet nie będzie jak przekleić żeby wygodnie sprawdzić.

Ja się powoli do tego przyzwyczajam. Nauczycielka mojego gówniaka tak formułuje treści i zadania, że zazwyczaj muszę czytać po kilka razy.

Nie przyzwyczajaj się tylko powiedz jej, że czas poprawić treść zadań. Przez lata ludzie milczą a potem wszyscy tylko oburzeni, że jest źle. Ta nauczycielka pewnie w ogóle nie zdaje sobie sprawy, że te zadania są niezrozumiałe.

1 polubienie

Dla punktu a i b masz manuala, gdzie jest napisane wprost
attrib /?
Dla punktu c masz manuala, gdzie pierwsza linijka to wyjaśnia
dir /?