Auda city brak stereo mix

(Klm1100) #1

Siema. Chciałem sobie nagrać w programie audacity muzę, która leci z internetu (lokalik.tv). Znalazłem już odpowiedni poradnik jak to zrobić jednak napotkałem problem - nie mogę ustawić funkcji stereo mix w audacity :frowning: Ma być coś takiego: beztytuu.tif

(marcin82) #2

Masz sterowniki od producenta do karty dźwiękowej?

Czy w opcjach dźwięku w Windowsie masz taką pozycję "Stereo Mix" bądź "Mieszanie wyjścia wave"?

Jeśli nie, to podaj model karty dźwiękowej. Jeśli jest zintegrowana podaj model płyty głównej.

(Klm1100) #3

Nie mam sterowników ponieważ to laptop ze sklepu z oryginalnie wgranym systemem i sterownikami. JUż podaję model: ATI HDMI Audio, Realtek HD Audio to chyba to ? Aha i nie znalazłem żadnej takiej pozycji ... :frowning:

(marcin82) #4

No to może podaj model laptopa w takim razie - dokładny.

(Klm1100) #5

Acer ASPIRE 7740G-434G32Mn

z prockiem i5

4GB RAM

17.3"

grafa: ATI HD5470

(marcin82) #6

Wejdź tutaj:

http://support.acer.com/us/en/product_s ... aspx?tab=1

Pobierz sterowniki dla AUDIO i próbuj ... Powinno być dostępnych wiele więcej opcji ...

(Klm1100) #7

Hm, pobrałem sterowniki dla AUDIO i spakowane są w win rar 2 pliki - 5_MOF(binary)_AcerWMIv8.bmf i 1.inf Tego pierwszego nie ma czym otworzyć a w drugim jest jakiś krótki plik tekstowy

; *****************************************

; 1.INF

;

; Installation Script for Windows

;

; Copyright (c) 2009 Acer, Inc. All Rights Reserved

;

;------------------------------------------------------------------------------

; ******************************************************************************

; Version Section

;------------------------------------------------------------------------------

[Version]

Signature="$CHICAGO$"

Class=1

ClassGUID={00000000-0000-0000-0000-08002BE10300}

Provider=%Manafacturer%

DriverVer=05/04/2009, 1.1.74.216

[Manufacturer]

1=AcerModels

[AcerModels]

AcerHWID = Acer,