Auda city brak stereo mix

Siema. Chciałem sobie nagrać w programie audacity muzę, która leci z internetu (lokalik.tv). Znalazłem już odpowiedni poradnik jak to zrobić jednak napotkałem problem - nie mogę ustawić funkcji stereo mix w audacity :frowning: Ma być coś takiego: beztytuu.tif

Masz sterowniki od producenta do karty dźwiękowej?

Czy w opcjach dźwięku w Windowsie masz taką pozycję “Stereo Mix” bądź “Mieszanie wyjścia wave”?

Jeśli nie, to podaj model karty dźwiękowej. Jeśli jest zintegrowana podaj model płyty głównej.

Nie mam sterowników ponieważ to laptop ze sklepu z oryginalnie wgranym systemem i sterownikami. JUż podaję model: ATI HDMI Audio, Realtek HD Audio to chyba to ? Aha i nie znalazłem żadnej takiej pozycji … :frowning:

No to może podaj model laptopa w takim razie - dokładny.

Acer ASPIRE 7740G-434G32Mn

z prockiem i5

4GB RAM

17.3"

grafa: ATI HD5470

Wejdź tutaj:

http://support.acer.com/us/en/product_s … aspx?tab=1

Pobierz sterowniki dla AUDIO i próbuj … Powinno być dostępnych wiele więcej opcji …

Hm, pobrałem sterowniki dla AUDIO i spakowane są w win rar 2 pliki - 5_MOF(binary)_AcerWMIv8.bmf i 1.inf Tego pierwszego nie ma czym otworzyć a w drugim jest jakiś krótki plik tekstowy

; *****************************************

; 1.INF

;

; Installation Script for Windows

;

; Copyright (c) 2009 Acer, Inc. All Rights Reserved

;

;------------------------------------------------------------------------------


; ******************************************************************************

; Version Section

;------------------------------------------------------------------------------

[Version]

Signature="$CHICAGO$"

Class=1

ClassGUID={00000000-0000-0000-0000-08002BE10300}

Provider=%Manafacturer%

DriverVer=05/04/2009, 1.1.74.216


[Manufacturer]

1=AcerModels


[AcerModels]

AcerHWID = Acer,

I co teraz :confused: ?