Audacity?

mam taki problem.

moze napisze wam o nim troche niezrozumiale ale mam nadzieję że mnie zrozumiecie.

stworzyłem jeden plik mp3 z 3 różnych i teraz mam problem co zrobić żeby w dwóch tych ścieżkach czy jak to sie tam zwie był ten sam dźwięk bo jak odtwarzam to na początku jest wszystko pięknie ładnie a potem dwa różne utwory;/

dołączam screena z tymi “ścieżkami” czerwonymi strzałkami je zaznaczyłem. chce żeby były takiej samej długości i zawierały to samo. da sie tak w ogóle zrobić?

http://up.programosy.pl/view/fghfg.jpg.html

Dodane 27.10.2009 (Wt) 23:25

proszę o jak najszybszą odpowiedź

Z tego co masz na zrzucie to jedna ścieżka, która składa się z dwóch kanałów dźwięku, prawego i lewego, czyli to co jest u góry będziesz słyszał w prawym głośniku/słuchawce a to co na dole w lewym głośniku/słuchawce.

Utwory musisz odpowiednio poucinać tak aby oba kanały były tej samej długości, chyba że zamierzenie osiągnięcia efektu jest inne. Każdy utwór importuj do nowej ścieżki, zrób z nimi co tam chcesz a na koniec musisz je wszystkie zmiksować, czyli połączyć w jedną ścieżkę.

Pozdrawiam!

tyczka1769 , popraw proszę tytuł tematu na konkretny, zgodnie z regulaminem forum. W przeciwnym razie temat zostanie usunięty.