Audiacity Cicho nagrywa dźwięk z gry/Rozmowy Skype

Witam

Mam problem gdyż Audiacity słabo nagrywa dźwięk z gry /rozmowy . Mikrofon super . Dźwięk prawię że nie słychać .
Myślę że po prostu jest to problem z ustawieniem przechwytywania przez program dźwięku z gry/Rozmowy na skype . Ma ktoś pomysł jak trochę pogłośnić ten dźwięk ?

Regulacje są dostępne przez:

  • W trakcie nagrywania dźwięku otwórz mikser dźwięku (prawoklik na ikonce głośnika). Powinien być wówczas widoczny panel urządzenia.

  • Otwórz (prawoklik na ikonce głośnika) “Urządzenia do nagrywania”, wskaż swoje urządzenie i kliknij właściwości. Na zakładce poziomy znajdziesz odpowiednie suwaki.

ale chodzi mi że Audiacity słaby nagrywa dźwięk z gry /Rozmowy . A nie z mojego mikrofonu .

że słabo słychać dźwięk przechwytywany z gry .np strzał , A nie mój głos.

ale chodzi o to, aby zrobić to co powiedziałem w trakcie rozmowy, bo tylko w ten sposób będzie można podbić wejście.
Innym słowy: “gry/Rozmowy” muszą być włączone, żeby w mikserze było widoczne ich wejście, bo tylko wówczas będzie można to wejście podgłośnić.

Mikrofon? Co tu ma do rzeczy mikrofon? Przecież to nie z nim problem.

Na maksa wszystko i nadal kicha (nawet nie zmieniałem od razu było na maksa).

Zakładam, że manual oraz wiki już przerobiłeś i sprawdziłeś wszystkie możliwości ustawień nagrywania?

Tak . Kombinowałem ale nic nie udało mi się zrobić .