Audio do pokoju do 600zł / Ikea Symfonisk

Hejka
Poszukuje jakieś głośniki/ka do pokoju. Pokój mam malutki. Troche nie wiem czego szukam i to jest chyba największy problem.

  • Nie jestem graczem
  • Nie zależy mi na głośnej muzyce, bardziej na znośnej jakości
  • Słucham muzyki że tak powiem zwykłej, raczej nie klasyczna, ale też nie turbo techno. Powiedzmy że to co serwują radia i popularne playlisty na spotify
  • Nie zależy mi na bezprzewodowej łączności
  • Głównym odtwarzaczem będzie MacBook

Widziałem generalnie dobre opinie o tym głośniku z Ikei, nie wiem czy ktoś z was miał z nim styczność ? Jestem otwarty na różne propozycje wygląd jak i forma (jeden głośnik czy 16)nie gra roli - najważniejsze żeby nie pierdział tylko grał przyzwoicie (mam też świadomość że pewnie do audiofilskiego sprzętu potrzebuje jeszcze jedno 0 z tyłu, dlatego spokojnie, szukam czegoś najlepszego do tych 6 stówek)

Z góry dzięki
MrGalek

pierwsze czego bym szukał to zwyczajna wieża, pewnie będzie w podobnej cenie, ale zakładam, że jakość będzie lepsza.

Witaj jeśli możesz dopłacić te 100zł to wieża Pioneer X-CM56 w MediaMarkt za 699zł to chyba jeden z najlepszych wyborów. Sam mam i mogę polecić z czystym sumieniem :slight_smile: Spełniają wsystko co chcesz i myślę, że dadzą więcej niż oczekiwania powyżej :slight_smile:

Pozdro.

To jak polecamy, to kupel kupił tańoszkę BLAUPUNKT MS30BT z bluetoothem bo na tym mu zależało i generalnie jest zadowolony. Oczywiście na tak dużą moc nie licz, bo powyżej 70% głośności to pierdzi, ale wcześniej jest dobrze

Czyli taka miniwieża to najlepsza opcja. Oki - może uda się je jakoś przesłuchać :slight_smile:

Tutaj masz opinię o Symfonisku:

W każdym razie bez Airplaya nie podchodź :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Do 600 zł spokojnie kupisz Microlab Solo 7C i nie szukałbym alternatywy w tych pieniądzach spośród głośników komputerowych. Tylko to kolumienki pół metra wysokości, weź to pod uwagę. Ewentualnie z mniejszego rozmiaru Solo 6C, albo Edifier R1600 T III.

2 polubienia

Edifiery polecam, chwile miałem też Edifier R1280DB - trochę mniejsze i z bt (jest też wersja bez) u mnie przy rozstawieniu na dłuższej ścianie całkiem przyjemne.

1 polubienie

Ja mam dość zwyczajną i niewielką wieżę Blaupunkt z My Center: https://www.mycenter.pl/wieza-blaupunkt-ms8bk-mikro,id-160398. Całkiem tanio i dobry dźwięk. Obecnie bez promocji 270 złotych. Możesz łączyć przez bluetooth lub audio

1 polubienie

Soundbar np. taki.

1 polubienie