AUDIO na płytke DVD

Witam. Chciałbym nagrać na płytkę DVD sporo utworów w formacie AUDIO.

Mam ok 200, ale w formacie MP3, jak i czym nagrać płytkę DVD AUDIO?

Uprzedzając pytania niektórych wyjaśniam, że chcę AUDIO, bo tam gdzie chcę odtwarzać brak formatu MP3, a chcę DVD płytkę, bo wejdzie dużo więcej niż na zwykłą CD-AUDIO.

Może rozwiązaniem jest “przerobić” MP3 na AUDIO i nagrać jako zwykły dysk z danymi na NERO? Pozdrawiam

Co to masz za magiczne dvd ze nie czyta mp3??

tak czułem, nie na temat byle coś napisać…ale ok…kilkuletni odtwarzacz Cd Sony…albo nowoczesny model stacjonarnego DVD - Panasonic…oba nie czytają MP3. Teraz pewnie ktoś poradzi flash biosu, wymianę softu, albo sprzętu w całym domu…ehhhhh

Nie jestem w 100% pewnym ale spróbuj nagrać za pomocą programu ashampoo burning room 6, gdyż widzę iż jest możliwość nagrywania muzy na dvd.

tomi915

a jesteś pewien że obsługują te urządzenia dvd audio? (szczególnie ten odtwarzacz cd moim zdaniem nie będzie w stanie odtworzyć dvd audio)

a co do nagrania to nie da się przerobićna audio i nagrac jak zwykłe dane

może to ci pomoże http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … =dvd+audio

Dziękuje za info AJU i qwertyuiop[] zaczynam testy i jak będzie dawać radę - napisze Tu co i jak. Jeszcze coś…stacjonarne DVD czyta, “widzi”, obsługuje wszystko ale…wkładam CD Audio…play…lecą utwory jak chce, kiedy chce itp…wkładam jakąkolwiek płytkę z plikami MP3 i…odegra pierwszy i czeka, żeby ustawić następny, znów play itp itd…porażka.

Pod DVD mam podłączony świetnej jakości zestaw głośników 7.1, podczas imprezy chcę włożyć płytkę DVD zapchaną AUDIO i nic nie robić…to kolejny powód mojej chęci nagrania AUDIO na płytkę DVD.

czyli twoje dvd odtwarza mp3? na dvd audio nagrasz kolo 6 zwyklych plyt cd wiec nie tak znowu duzo

natomiast w mp3 zmiescilbys kolo 40 plyt

mozesz podac firme i model swojego odtwarzacza dvd?

MANTA Emperor 2 z najnowszym softem…problem w tym, że wkładam płytkę DVD, na niej setki MP3, startuje pierwsza z listy i…NIC, kończy się i nie leci następny utwór z listy. Muszę pilotem wskazać na niego i PLAY. Jeśli leci muza z AUDIO pliki lecą same jeden po drugim, mogę ustalić kolejność albo na chybił-trafił. No i MP3 to jednak “gorszy” format jakościowo od AUDIO nagranego na dobrym sprzęcie i płycie markowej.

Tomi915 najwięcej informacji na temat twojego odtwarzacza otrzymasz na http://www.manta.com.pl/forum/