AudioGoGO

Chciałam zrobić z płyt audio zbiór mp3 do nagrania na odtwarzacz mp3.Do zrobienia tych mp3 użyłam programu AudioGoGo,problem polega na tym,że z płyt audio wybieram sobie kilka utworów i jeśli z drugiej płyty wybieram nagranie o tym samym numerze to mp3 podmieniaja mi się.

Np. zrzucam utwór nr 5 i mam go,wszystko jest ok,biore drugą płytę zrzucam również 5 to poprzednia mi znika,a pozostaje tylko ta druga.

Jak sobie z tym poradzić???

zrzucić te mp3 na dysk, pozmieniać nazwy, żeby były różne, a dopiero potem na odtwarzacz ?

chyba mnie nie zrozumiałeś(aś)

ale ja mam problem ze zrzuceniem na dysk,a nie na odtwarzacz!!

to właśnie na dysku mi się podmieniaja i tym samym nie mam tych utworów,które chcialam mieć.

zrozumiałEŚ

yhh nie wiem jakoś tego nie mogę pojąć, bo ten problem zdaje mi się zbyt banalnie prosty…

wrzucasz jedną płytkę audio cd, wybierasz z niej utwory, przerabiasz na mp3 i zapisujesz na dysku tak ? wkładasz drugą i przy przerabianiu utworów o tej samej nazwie np. “utwór 2” podmieniają Ci się mp-trójki… po prostu przed włożeniem drugiej płyty zmień nazwy tych mp3, które już są zapisane na dysku, albo konwertuj do innego folderu O_o

Witam

Ja też czegoś nie rozumiem: Dlaczego nie korzystasz z bazy freedb? Przecież wtedy zawsze masz nazwę taką jak oryginalna piosenka np.: The Offspring-Ixnay on the Hombre-1-Disclaimer.mp3 . W tym przykładzie było artist-album-nr utworu-tytuł. Ewentualnie w polach Album artysta wpisz to co masz na płycie i utwory będą tytułowane tak że będą dopisane te dane i np utwór 1 itd. Wtedy napewno będą się różnić i AudioGoGo nie podmieni ci mptrójek.