AudioGoGO


(agaopo) #1

Chciałam zrobić z płyt audio zbiór mp3 do nagrania na odtwarzacz mp3.Do zrobienia tych mp3 użyłam programu AudioGoGo,problem polega na tym,że z płyt audio wybieram sobie kilka utworów i jeśli z drugiej płyty wybieram nagranie o tym samym numerze to mp3 podmieniaja mi się.

Np. zrzucam utwór nr 5 i mam go,wszystko jest ok,biore drugą płytę zrzucam również 5 to poprzednia mi znika,a pozostaje tylko ta druga.

Jak sobie z tym poradzić???


(Maksio19) #2

zrzucić te mp3 na dysk, pozmieniać nazwy, żeby były różne, a dopiero potem na odtwarzacz ?


(agaopo) #3

chyba mnie nie zrozumiałeś(aś)

ale ja mam problem ze zrzuceniem na dysk,a nie na odtwarzacz!!

to właśnie na dysku mi się podmieniaja i tym samym nie mam tych utworów,które chcialam mieć.


(Maksio19) #4

zrozumiałEŚ

yhh nie wiem jakoś tego nie mogę pojąć, bo ten problem zdaje mi się zbyt banalnie prosty…

wrzucasz jedną płytkę audio cd, wybierasz z niej utwory, przerabiasz na mp3 i zapisujesz na dysku tak ? wkładasz drugą i przy przerabianiu utworów o tej samej nazwie np. “utwór 2” podmieniają Ci się mp-trójki… po prostu przed włożeniem drugiej płyty zmień nazwy tych mp3, które już są zapisane na dysku, albo konwertuj do innego folderu O_o


(Viliae) #5

Witam

Ja też czegoś nie rozumiem: Dlaczego nie korzystasz z bazy freedb? Przecież wtedy zawsze masz nazwę taką jak oryginalna piosenka np.: The Offspring-Ixnay on the Hombre-1-Disclaimer.mp3 . W tym przykładzie było artist-album-nr utworu-tytuł. Ewentualnie w polach Album artysta wpisz to co masz na płycie i utwory będą tytułowane tak że będą dopisane te dane i np utwór 1 itd. Wtedy napewno będą się różnić i AudioGoGo nie podmieni ci mptrójek.