Aukcja dla "kogoś"

Cześć :wink: Jest taka opcja na allegro jak wystawianie przedmiotu dla kogoś? Chodzi mi o to że opcja kupna będzie dostępna tylko dla jednego użytkownika i nie będzie tego w publicznym katalogu sprzedaży ? Ktoś na jakimś forum sprzedaje super tani jaki przedmiot i ja się z nim umówiłem że go kupuje, i żeby nie było oszustwa z jego strony, niech wystawi mi to n allegro. Ale jeżeli wrzuci to do normalnych aukcji to może ktoś być szybszy ode mnie i kupi to zanim ja wejdę na tą aukcje… Rozumiecie :wink:

Od dłuższego czasu nie ma możliwości wystawienia “aukcji prywatnej” na allegro.

Obserwując pewien serwis sprzedający biżuterię widziałam coś co może Ci pomóc. Sprzedawca w tym serwisie wystawiał przedmiot z obrazkiem z napisem “Zamowienie/Aukcja/Przedmiot Jana Kowalskiego”. Może to będzie dobre rozwiązanie?

Florentine , Jednak to nie umożliwi zalicytowania przez kogoś innego.

Jeśli w opisie będą bzdury na temat tego czego aukcja dotyczy to i “prawowitemu” kupującemu sprzedający może wysłać cokolwiek :wink:

Może spróbujcie wystawić przedmiot w jakieś dziwnej, mało przeglądanej kategorii. Później dobra synchronizacja…

Wystarczy zrobić przedmiot tylko Kup teraz! i w momencie, jak on to wystawi, daje Ci link, a Ty kupujesz i sprawa załatwiona.

a czemu już nie ma aukcji prywatnej??

To nas się pytasz? My w administracji allegro nie pracujemy :wink:

Prawdopodobnie dlatego, że były nadużywane jako ogłoszenia, w celu ominięcia prowizji i sprzedaży poza allegro