Aurox +neostrada?

posiadam neostrade i Aroxa slyszalem ze aurox nie wspiera neostrady co mnie bardzo zasmucilo bo wydalem na to kase i sie okazuje ze na darmo

czy mozliwe jest jakos załądowanie neo na Aroksie a jak tak to jak to zrobic ? czy móglby mi ktos to wyjasni w miare prostym jezykiem ?

dziekuje

Widzisz, temat potrafiłeś tutaj założyć, ale o tym żeby odpalić Google i wpisać w nich to samo co w tym temacie tutaj, to już nie pomyślałeś.

Odpaliłem neo na auroxie jeszcze z kernelem 2.4, więc to bzdura że nie wspiera. Wspiera tylko nie wiem czy wszystkie modemy - Sagema F800 napewno. Poza tym wiele można się o tym dowiedzieć pod tym adresem http://216.239.59.99/

Skoro działa na innych systemach, to dlaczego miałoby nie działać w takiej (badziewnej) dystrybucji, jak Aurox?

Byłoby miło, gdybyś podał przynajmniej szczątkowe informacje np. o używanym modemie.

Na polskim forum o linuxie jest dział poświęcony Auroxowi i tam jest podwieszony tamat w którym użytkownicy radzą jak zrobić jakieś rzeczy w tym systemie (np. jak cos skonfiguorwac, zainstalowac itp)

Tutaj link do tematu, tam jest podany opis jak zainstalować neostradę zarówno z modemem Sagem F@st 800 jak i Thompson SpeedTouch 330 :slight_smile:

adam9870 , nie dodałeś, ze na TYM FORUM, w tym dziale jest przyklejony temat dla początkujących użytkowników Linuksa. Tak także są linki do stron traktujących o uruchamianiu Neostrady na Linuksie.

areh Racja. Ale i tak większość użytkowników przed zadaniem pytania nie czyta przyklejonych, a jak czyta to i tak nie przegląda stron do których są tam podane linki w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytanie. :roll: