Auslogics BoostSpeed skanowanie systemu

Sama nie wiem co tu robię…ale wiem ze mam problem i szukam odpowiedzi. Zacznę od tego że nie znam się na komputerach programach i całym tym świecie. Mam natomiast laptopa z tego co mi wiadomo  mam Windows 7 i zainstalowany program Auslogics BoostSpeed do którego zaglądam i co jakiś czas skanuję system. po wykryciu błędów i naprawie oraz  zamknięciu pokazuje się STAN SYSTEMU /ostatnie wyniki skanowania/   a pod spodem od jakiegoś czasu mam informacje- Istnieją 5 błędy które wpływają na szybkość komputera i internetu oraz stabilność systemu, zalecane przeprowadzenie skanu. I tak też robię ale to nic nie daje i komunikat cały czas jest bez zmian :(  Nie wiem co to znaczy i co mam z tym zrobić. Może ktoś mi pomoże i nie wyśmieje problemu z jakim się zwróciłam :( 

Pozdrawiam gość12 

Jeśli system uruchamia się w zadowalającym dla Ciebie czasie, to nie musisz nic robić. To jest tylko program. Jeśli natomiast system uruchamia się zbyt wolno, to uruchom narzędzie msconfig i pokaż screen z zakładki “Uruchamianie”. Nie optymalizuje się systemu który uruchamia się szybko, bo można tylko zaszkodzić, jeśli jednak uruchamianie systemu trwa zbyt długo, to można wyłączyć kilka rzeczy, aby uruchamiał się szybciej, więc zależy to od twojego systemu.