Autentyczność Windowsa


(Arek F.) #1

Zastanawiam się nad założeniem w dziale "Sprawdzone porady" tematu o Windows Genuine Andvantage Validation. Myślę nad tym bo ludzie coraz częściej zadają pytania dotyczące właśnie tego tematu. Oczywiście nie opisywał bym tam jak wyłączyć Powiadomienia o "oryginalności" Windows'a lecz jak w ogóle to wygląda, na czym polega, i co zrobić, jeżeli jesteśmy legalnymi userami a ten komunikat się wyświetla. Co o tym sądzicie? Czy ten temat się sprzeda?? Dziękuję z góry za odpowiedzi :lol:


(Maciejboss) #2

watpie jak ktos ma orginalnego windowsa to mu sie to nie wyswietla.sam mam orginalnego i mi sie nigdy nie wyswietlilo a aktualizacje pobieram na bierzaco


(Arek F.) #3

Ale zdarzają się takie przypadki, że ma się legalnego Windowsa a te komunikaty się wyświetlają.


(Monczkin) #4

arqi1216 wtedy dzwoni się do pomocy technicznej MS.

Jak sobie wyobrażasz poradę w tej kwesti ??

Może lepiej nie pisz....


(Przemas8558) #5

arqi1216 dzwoniłem właśnie do microsoftu by się spytać czy taka możliwość możę wystopić to powiedzieli że nie !


(Witam200) #6

Windows Genuine Advantage - program weryfikujący legalność posiadanej kopii systemu operacyjnego Microsoftu - może być zarówno przydatny, jak i uciążliwy. Przekonują się o tym zwłaszcza ci użytkownicy, którzy mimo legalności wykorzystywanego oprogramowania zaczęli otrzymywać komunikaty o konieczności zarejestrowania systemu. Jeżeli dostęp do takich usług jak Microsoft Download Center czy Windows Update nie rekompensuje Wam niewygód związanych ze świadomością, że WGA zbiera informacje o wersji BIOS-u, numerze dysku twardego, a nawet numerze IP komputera i codziennie wysyła je na serwery giganta z Redmond, możecie bez problemów wyłączyć natarczywe komunikaty lub całkowicie usunąć WGA z systemu. Co więcej - macie na to błogosławieństwo Microsoftu!

Wiecej: http://www.pcworld.pl/news/97387.html


(sdar) #7

Daj już sobie spokój z tymi OTami :evil:

Najwyżej pójdzie do budki telefonicznej albo do sołtysa, który z pewnością ma telefon i zadzowni od niego.


(x-awier) #8

:hahaha: :hahaha: :rotfl:

A jeśli

to może da radę :?: :roll: