Auto image adjust w monitorze

Witam, znowu ja ^^. Mogę się dowiedzieć w jaki sposób wyłączyć auto image adjust? Ekran często zostaje rozciągany w niskich rozdzielczościach zamiast po prostu zostawić czarne paski przez co staje sie bardzo rozmazany. Posiadam Intel HD Graphic 4000 i 710M (Niestety tu za dużo nagrzebać nie mogę w opcjach, ponieważ mam tylko ustawienia 3D, nic więcej). W monitorze również takiej opcji nie mam. Chodzi głównie o gry, gdy karta intelowska zostaje wyparta tą z Nvidii za pomocą technologii Optimus. W opcjach monitora również nic nie ma na ten temat.

 

Ah… Zapomniałbym złącze DVI oczywiście ;-> Ponieważ monitor jest podłączony do laptopa. Model montiora VA1916W (jeżeli to ważne)

 

Chyba VGA analogowe.

 

 

Tak pracuje monitor - automatycznie dostosowuje parametry obrazu, możliwe, że w jego menu jest taka opcja i da radę, to wyłączyć.

Właściwości grafiki > Ustawienia ogólne > Skalowanie > Zachowaj wspólczynnik proporcji.

http://gallery.dpcdn.pl/imgc/Tools/18947/g_-_-x-_-_s_18947x20110520163542_00.jpg

Dostęp do panelu z traya. Nie masz tych ustawień ?

Poradziłem sobie z tym wczoraj, godzinę po napisaniu tematu, zrobiłem dokładnie to co napisał Łukash. Opcja pojawiła się po zainstalowaniu innych sterowników do karty intela.