Autobuy w CS 1.6

Co trzeba napisać aby można było kupować jednym kliknięciem na “o” wybrane bronie.Nie wiem jak to napisać.Miałem kiedys takie cos bo kumpel zrobił.

wlaczasz konsole (~) Wpisujesz Bind o (i nazwa broni)

Bind - musi byc na poczatku

o - to ten skrot (mozesz dac dowolna litere)

a to ostatnie to nazwa broni ma byc :slight_smile:

Za kazdym wyrazem spacja i malymi literami

Ale co trzeba wpisać w config.cfg w katalogu CS przy literce bo wiem ze sie tak da

Hmm , tego nie wiem , zrob tak :

Wlacz gre wcisnij tylde (~) wpish :

bind (jaki tam chcesz klawisz) m4a1 (tak sie nie pisze nazwy tej broni ale to tylko przyklad , bedziesz musial podac prawidlowa nazwe broni)

czyli np.

bind f ultimate <-- tak wpisuje sie gdy sie gra na serwie warcraft’a (w cs’ie oczywiscie) tzn. wtedy jak wcisniesz klawisz ‘f’ to zrobisz specialny atak - to tak na marginesie :slight_smile:

A jezeli chodzi o ten config.cfg to tak nigdy nie robilem wiec nie wiem :slight_smile:

A bedzie to działało przez cały czas po włączeniu ponownym gry ?? A mozna ustawic np. m4a1, granata i pancerz jednoczesnie zeby na jednym klawiszu kupować ??

Tak , tzn. nie spotkalem sie jeszcze by u kogos nie dzialalo wiec powinno dzialac :slight_smile:

Tak sie chyba nie da , choc nie jestem pewien

Nie da się wcale tylko ja tak miałem :-x Poszukam skąd bo pamiętam,że na jednej stronie ładnie opisane było jak znajde napisze

Proszę, to jest do CS: S, ale w normalnym CS jest to samo tylko bez buy (nie bind “f” “buy ak47” ale bind “f” “ak47”)

By było na tyle.