AutoCad i 3DMax Studio - do nauki

Witam

Nie jestem studentem, jestem zwykłym szarym polakiem!

Chciałem sobie przypomnieć program AutoCad którego obsługi uczyłem się w szkole i oprócz wersji 30 dniowej, nie znalazłem żadnej wersji do “domu” - chodzi mi o wersje personal czy coś takiego by móc zapoznać się z tym programem i tak samo chodzi mi o program 3DMax Studio!

Chciałem zaznaczyć iż interesuje mnie pełna obsługa programu tak by wykonywać rózne ćwiczenia z książek i żeby niebyło ograniczenia czasowego!

Pod żadnym pozorem nie chcę wykorzystywać tych programów do celów zarobkowych (komercyjnych) !

Nawet pisałem do Panów z Autodesku lecz mnie chyba olali :slight_smile: było to 24.10.2010r

Polecam zrobienie sobie obrazu dysku przed pierwszym zainstalowaniem programu CAD oraz 3 DMax i instalacja wersji 30 dniowej. Jeśli okres ten minie przywracasz obraz dysku i ponownie instalujesz. To jedyny legalny sposób aby przedłużyć sobie posiadanie programów. Ja też uczę się z tym że programu Inventor 2011 we własnym zakresie.

Tyle że ten niby legalny sposób jest złamaniem licencji wersji ograniczonej czasowo.

Legalny powiadasz?? Fascynujące, jak złamanie zasad licencji z premedytacją przez niektórych może być uznane za legalne…

Co do programu to myślę, że całkowicie poprostu takie osoby jak Ty nie są przewidziane przez firmę (przynajmniej ja o takim czymś nie słyszałem). Inną sprawą jest to, że ja nie czułbym wyrzutów sumienia przez skorzystanie ze sposobu groldominika - ale to jest moja prywtna opinia…

Oczywiście że jest to nie fair w stosunku do twórców oprogramowania. Zdaję sobie z tego sprawę. Słowo “legalne” jest z przymrużeniem oka. Jednak na pewno jest to lepszy sposób niż instalowanie jakiegoś cracka czy inne tego typu syfy. Chcę się nauczyć tego programu, nie stać mnie ani na kursy ani na sam program a to jedyny sposób “legalny” aby sobie go przypomnieć kiedy uczono mnie go na studiach. 30 dni nie wystarczy na naukę dla tego trzeba uciekać do wyrafinowanych sposobów. Nikt mi nie udowodni że używam go po raz n-ty.

No i tutaj jesteś w grubym błędzie.

Poza osobami którzy monitorują to forum :slight_smile: