AutoConnect+cFos speed+Outpost Firewall

Witam wszystkich

Mam problem polegający na tym, że łącze sie za pomocą programu AutoConnect i cFoss speed niestety kiedy mam włączony firewall w/w (w temacie) wtedy cFos nie działa tzn. nie ma tej ikonki nad paskem zadań po prawej stronie która informuje nas o działaniu internetu

http://img519.imageshack.us/my.php?image=123zd5.jpg dodam ze do procesów zaufanych dodalem: cfosspeed.exe oraz spd.exe

http://img519.imageshack.us/my.php?image=asdob6.jpg

Jeżeli wyłącze firewalla i połącze sie przez AutoConnect wtedy cFos działa i dopiero po tych czynnościach moge włączyc Outposta aby wszystkie 3 programy razem działały, zależy mi na tym, abym nie musiał wyłączać firewalla, żeby mi działał cFos a nastepnie go włączał w celu lepszej ochrony kompa

Sprawdź i udostępnij porty w Firewallu dla AutoConnecta i cFosspeeda

A może mała podpowiedz jak to uczynić z góry dzieki :slight_smile:

pzdro^^

Tak wyskakuje Ci pewnie, pakiety nie wracają bez tego funkcjonowanie Cfos nie jest możliwe kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej :stuck_out_tongue:

Kliknij tam i poszukaj instrukcji na stronie którą Ci otworzy do Outposta, miałem go chwile i trzeba coś odznaczyć czy tam zaznaczyć :stuck_out_tongue:

Jest opisane do paru programów a do Outposta napewno już jest…

Bolo92 jak proponujesz aby kolega “kliknął” to wstaw przynajmniej linka :stuck_out_tongue:

Nie znam tego firewalla więc się nie wypowiadam aby nie wprowadzić w błąd podczas konfiguracji

ricoh90 Może poczytaj w Instrukcji tego firewalla. Powinno tam być wszystko opisane

Niestety ale nie mam jak…

Nie mam Outposta bo później problemy z nim były i wolę Zone Alarm.

Skoro cFos nie działa to musiała mu taka informacja wyskoczyć wystarczy tam kliknąć i przekieruje na jakąś tam strone.

Jak nie wiesz jak oto składnia

tutaj tekst który ma go zastąpić

@marbed

To umiem pozatym są nawet rzeczy pomocne !!

ale nie mam jak… Outposta nie używam!! i nie wyskoczy mi alert to nie ma szans zrobić screena.