AutoConnect na koncie z ograniczeniami


(McDracullo) #1

Wrzuciłem do autostartu program AutoConnect, o ile na koncie administratora wszytsko jest w porządku, to już na koncie z ograniczeniami nie chce chodzić. Podczas odpalania wyskakuje error:

'File Acces denied'. W oknie programu nie widać także żadnego połaczenia do wybrania. Po zmianie typu konta na administrator wszystko wraca do normy. Co zrobić?


(Agatonster) #2

McDracullo

AutoConnect zainstalował sie tylko na koncie administratora - chwilowo nadaj uprawnienia administratora kontu, którego używasz z ograniczeniem, wejdź w X:\ Program Files\AutoConnect (gdzie X to partycja, na której masz zainstalowany program i odpal AutoConnect.exe, co pozwoli Ci skonfigurować go na tym koncie...

Następnie powróć do poprzednich ustawień konta.

Pozdrawiam


(McDracullo) #3

Robiłem. Nie pomogło. Lista połaczeń przestaje być znów widoczna po nadaniu ograniczeń.


(Agatonster) #4

McDracullo

Korzystam cały czas z AutoConnecta na koncie ograniczonym, ale instalowałem go pierwotnie na tym koncie właśnie, bowiem z niego głównie poruszam się w sieci. Odinstaluj go całkowicie, przeczyść rejestr i zainstaluj powtórnie, ale na koncie ograniczonym, a na ten moment zaloguj jako administrator - załaduje się sam do Autostartu.

Do sporadycznych kontatktów z siecią z konta administratora (np.Windows Update) możesz korzystać z "gołego" ADSL - sam w ten sposób mam - zupełnie bez problemu. :slight_smile:

Pozdrawiam


(McDracullo) #5

Nie działa.. :confused:


(Agatonster) #6

Nie chcę OT`ować, bo praktycznie nie jestem juz wstanie pomóc, ale ja z tej okazji, by być pewnym tego o czym piszę, zrobiłem dokładnie tak jak powyżej pisałem - odinstalowałem i bez najmniejszego problemu zainstalowałem.. i korzystam z Connecta na koncie ograniczonym - przykro mi, że masz inaczej :frowning:

Pozdrawiam


(McDracullo) #7

Zapytanie poszło do Shidera (twórca).