AutoConnect na koncie z ograniczeniami

Wrzuciłem do autostartu program AutoConnect, o ile na koncie administratora wszytsko jest w porządku, to już na koncie z ograniczeniami nie chce chodzić. Podczas odpalania wyskakuje error:

‘File Acces denied’. W oknie programu nie widać także żadnego połaczenia do wybrania. Po zmianie typu konta na administrator wszystko wraca do normy. Co zrobić?

McDracullo

AutoConnect zainstalował sie tylko na koncie administratora - chwilowo nadaj uprawnienia administratora kontu, którego używasz z ograniczeniem, wejdź w X:\ Program Files\AutoConnect (gdzie X to partycja, na której masz zainstalowany program i odpal AutoConnect.exe, co pozwoli Ci skonfigurować go na tym koncie…

Następnie powróć do poprzednich ustawień konta.

Pozdrawiam

Robiłem. Nie pomogło. Lista połaczeń przestaje być znów widoczna po nadaniu ograniczeń.

McDracullo

Korzystam cały czas z AutoConnecta na koncie ograniczonym, ale instalowałem go pierwotnie na tym koncie właśnie, bowiem z niego głównie poruszam się w sieci. Odinstaluj go całkowicie, przeczyść rejestr i zainstaluj powtórnie, ale na koncie ograniczonym, a na ten moment zaloguj jako administrator - załaduje się sam do Autostartu.

Do sporadycznych kontatktów z siecią z konta administratora (np.Windows Update) możesz korzystać z “gołego” ADSL - sam w ten sposób mam - zupełnie bez problemu. :slight_smile:

Pozdrawiam

Nie działa… :confused:

Nie chcę OT`ować, bo praktycznie nie jestem juz wstanie pomóc, ale ja z tej okazji, by być pewnym tego o czym piszę, zrobiłem dokładnie tak jak powyżej pisałem - odinstalowałem i bez najmniejszego problemu zainstalowałem… i korzystam z Connecta na koncie ograniczonym - przykro mi, że masz inaczej :frowning:

Pozdrawiam

Zapytanie poszło do Shidera (twórca).