Autoconnect v 0.1.3 błąd przy zamykaniu windowsa

mam neostrade i skonfigurowane ręcznie połączenie tak jak tu opisano to

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

mam tez autoconnecta i to przez niego łącze się automatycznie z netem jak tylko włączy sie xp ale gdy wyłączam xp to czasem wyskakuje błą access violation 00000 o co chodzi?

czy lepiej połączenie sieciowe wrzucic do autostartu niż łączyć sie automatycznie przez autoconnecta ale czy wtedy autoconnect będzie mi liczył poprawnie statystyki?

Odinstaluj autoconnect, przeczyść rejestr programem jv16 i zainstaluj program na nowo.

Jeśli wrzucisz samo połączenie do autostartu do autoconnet będzie naliczał statystyki poprawnie - ale nie ma sensu takie działanie gdyż AC i tak będzie działał.

Spróbuj tej reinstalacji.

przeczyściłem ale nie zainstaluje go na nowo bo to jest wersja bez instalatora. nie pomogło

to może ściągnij starszą wersję i zainstaluj

Złączono Posta : 03.10.2006 (Wto) 14:48

a to chyba wersja beta jest

tak to była wersja beta, ściągnąłem starszą wersje z instalatorem i jak na razie problem zniknął

Polecam wrzycenie pliku Neostrada Tp z polaczenia sieciowego do autostartu. Ja tak mam i jest ok.

A jezeli chcesz zeby program neostrady nie uruchamial ci sie wogole to wpisz w uruchom “msconfig” i odznacz wszystkie pliki zwiazane z neostrada.

Po restarcie kompa mozesz calkiem usunac oprogramowanie neostrady xD