AutoHotkey - jak odczytać i zmienić rozmiar okna

Jak odczytać i zmienić rozmiar okna skryptem AutoHotkey (konkretnie Google Chrome) ?

AutoHotkey ma przykłady użycia, oglądałeś?

Oglądałem, ale tam widzę tylko jak zmienić rozmiar okna i nie za bardzo rozumiem to co jest tam napisane tym bardziej, że nie znam angielskiego. Nie znalazłem tam jak odczytać wielkość okna jaka aktualnie jest.

A masz bana na google?

Przeważnie daję sobie radę sam szukając w google, jak nie mogę znaleźć to piszę o pomoc w takich miejscach jak tu. Nie jestem osobą która nie szuka w google czekając na gotowe rozwiązania. Nawet kiedyś tu pisałem o pomoc, ale niestety nikt nie potrafił mi dać odpowiedzi i sam sobie ją udzieliłem i napisałem jak rozwiązałem problem. Pewnie tym razem też tak będzie skoro zamiast udzielić odpowiedzi odsyłacie do google.

Szukam tego od paru dni i nie mogę znaleźć odpowiedzi którą bym zrozumiał bo to co znajduję to jest to samo co w pomocy programu

A to ciekawe, ja wpisałem w google:

autohotkiey getwindowsize

i natychmiast się znalazło w pierwszych dwóch linkach.

Czy masz inny google niż ja?

No tak, po angielsku i co mi po tym jak nie mogę tego zrozumieć, dla tego piszę tutaj by mi ktoś wytłumaczył, tak ciężko jest wytłumaczyć komuś kto nie zna angielskiego, a google translator nie tłumaczy tego prawidłowo.

Ja znalazłem tego dużo więcej, ale nigdzie dobrze nie wytłumaczono, a przynajmniej ja nie zrozumiałem z tego angielskiego.

Dzięki za pomoc, która nie pomaga.

O zesz ty zobacz jak cię google zbanował nawet tłumacz ci nie działa poprawnie !!

http://translate.google.pl/translate?cl … GetPos.htm

U mnie tłumaczy wystarczająco poprawnie by zrozumieć.

Dziękuję

Tylko właśnie nie mogłem znaleźć tej komendy, która by to robiła.

Temat do zamknięcia