AutoMapa szukanie adresu

Witam, mam nawigacje Mio Moov 500 i zainstalowaną AutoMape 5.5.1 PL. Mam taki problem że gdy wchodze do menu/prowadź do/adresy/ i dziś np mialem jechac do miejscowosci Bolesław koło olkusza. Miałem podany adres od szefa: miejscowosc, ulica i nr domu. Wchodze wpisuje miasto Bolesław i klikam odpowiedni u góry i od razu po tym wyskakuje mi okienko “start, przez, koniec itd” A gdzie wpisać ulice (a jest ich dość dużo w tej miejscowosci)? Kiedys mialem tak ze znalazłem miejscowosc, ulice a znowu nie dalo sie numeru domu wpisac. Co jest nie tak?

P.S Skończyło się tak że GPS doprowadził mnie do centrum a potem musiałem pytać się ludzi o ulicę i błądzić po okolicy :?

Cześć!. Jeżeli chodzi o Bolesław koło Olkusza,to w automapie 5.5.1PL-nie ma ulic w tej miejscowości. Dlatego kieruje

Cię od razu do nawigowania.W automapie 5.5.1PL,dużo miejscowości ma ulice,ale te ulice nie mają numerów domów.

Wtedy wyszukujesz po najbliższych skrzyżowaniach.Do niedawna Tarnów ,który liczy 140 tys. mieszkańców nie miał numerów budynków. Pojawiły się dopiero w najnowszej automapie 5.5.1PL.

Pozdrawiam - niejan.

Aha czyli wychodzi na to że wszystko mam ustawione dobrze tylko po prostu nie ma wszystkiego jeszcze w AutoMapie. No to czekamy na kolejne wersje i poprawki. Czyli AutoMapa zawsze, jeśli to tylko dostępne, umożliwia jak najdokładniejsze miejsce tak? w kolejności miasto, ulica, nr domu? Dzieki za odpowiedź :slight_smile: szkoda bo myślałem że do każdego miejsca jest nawigacja.

P.S Z ciekawości wam powiem że mieszkam na wsi w której jest jedna ulica i mniej wiecej 150 osob. A w AutoMapie jest i ulica i nr domów :wink: hehe :smiley: