Automatyczna aktualizacja windows xp

Zainstalowałem sobie windows sp. Mam instalke chrome na dysku, ale nie chce sie zainstalowac bo aktualizacji nie ma. Explorer też nie działa. Jak mogę zainstalować? Wystarczy włączyć automatycznie aktualizacje?

Explorer też nie działa

Co to za system i skąd go masz?

Jest SP3? w razie czego ten service pack jest na DP. Jest także directx 9.29 redist - pytaj google, jak się go instaluje.
Firefox działa na XP i np wersja 49. W nim wszystko pobierzesz.

Usługa aktualizacji windows ma być włączona. Ponadto klikasz PPM na mój komputer i wybierasz właściwości. zakładka aktualizacje wybierasz wyszukaj, ale nie pobieraj i nie aktualizuj.
A na co Ci potrzebne aktualizacje? I tak są już przedawnione, jedynie obsługa systemu wymaga service pack 3 i to jest amen!

Tydzień temu robiłem czystą instalację. WU wyłączona usługa, w aktualizacje wyłączone całkowicie.
Wszystko poprawnie działa, instaluje się - jak sobie życzysz.

Nie wystarczy! Trzeba jeszcze zainstalować Service Pack 2 (jeśli go nie ma?) i Service Pack 3, oraz Internet Explorer 8. Wszystko to pobrać oddzielnie i zainstalować. Dopiero wtedy jest sens uruchomić automatyczne aktualizacje. Google Chrome jednak już mimo to nie zainstalujesz!

Formatowałem, jakiś czas temu i wtedy nie działało. Dziś ponownie zainstalowałem i nadal nie działa. Kiedyś szukałem info o tym i przeczytałem że to być może aktualizacji nie ma. Mam ten xp w domu chyba 10 lat. Nie wiem co to dokładnie za system. Przez tyle lat, trochę się instalowało i zawsze dobrze było. Dodatek service pack 2 mam. Nie wiem jak poprawne 3 zainstalować.

Trzeba pobrać choćby z DobrychProgramów: https://www.dobreprogramy.pl/Windows-XP-Service-Pack-3,Program,Windows,12243.html i zwyczajnie instalować z pliku. To samo zrobić z Internet Explorerem 8: https://www.dobreprogramy.pl/Internet-Explorer,Program,Windows,20403.html

Mam nie oryginalny windows, więc mogę instalować? Z pendrive zainstalują tę programy.

Tak

Zainstalowalem serwise pack 3 i explorera. Teraz piszę że korzystam z nie aktywnej przeglądarki. Chrome nie mogę zainstalować bo piszę że aktualizacji nie ma.

Nic na to nie poradzisz! Windows XP nie jest już wspierany przez Microsoft i może Ci jedynie zadziałać np. jakaś stara wersja przeglądarki Slimjet https://www.slimjet.com/en/dlpage_xp.php. Google Chrome już nie zainstalujesz (pisałem wyżej).
No, ale chodziło Ci o automatyczne aktualizacje, więc te powinny teraz działać.

Dzięki za pomoc. W tej przeglądarce działa internet.