"Automatyczna aktualizacja" - wyłącza się

Witam

Włączam automatyczną aktualizacje a po 5 min znowu pokazuje sie z sasobniku systemowym ta czerona tarcza abym włączył, więc włączam i za 5 min… tak ciągle ;/

Skan Avastem, SpyBotem, logi HT i CF czyste.

Czasami automatyczne aktualizacje dają w kośc. Ściągaj poprawki ze strony Windows Update ręcznie lub ściągaj AutoPatchery.

Aktualizacja to nie problem ale wkurza mnie ta ikonka :stuck_out_tongue:

To wejdź to centrum zabezpieczeń (lub podobnie), kliknij na informowanie o stanacha zabezpieczeń komputera (lub podobnie, szukaj po lewej stronie) i odznacz opcję aktualizację automatyczne. Nie będzie ci się poajwiała ta tarcza. Jak nike będziesz wiedział gdzie to daj screena.

właśnie nawet jak mam wyłączone automatyczne aktualizacje to ten @$@#@ pokazuje mi tą ikoneczke :confused:

A jako że robię prezentacje na temat bezpieczeństwa (filmik) głupio wygląda ta ikonka, hehe se jeszcze pomyślą że chce uczyć kogoś a sam mam problemy :stuck_out_tongue:

Nie chodzi mi o wyłączenie automatycznych aktualizacji tylko powiadomienia. Jeśli byś wyłączył automatyczne aktualizacje to ta tarcza by się bardziej natarczywie pojawiała. Wyłącz powiadomienie w centrum zabezpieczeń i po kłopocie.