Automatyczna instalacja sterowników Microsoftu

Witam.

Zacznę może od początku… Ostatnio chciałem pograć sobie w Minecrafta, który przy uruchomieniu wywala błąd o tym, ze moje sterowniki nie obsługują OpenGl. Więc zacząłem szukać rozwiązania mojego problemu w internecie i dowiedziałem się, że muszę wgrać sterowniki od producenta. Przy próbie zainstalowania sterowników od producenta i tak na siłę są wgrywane te Microsoftu. Mam kartę graficzną Radeon x1950pro i w menadżerze urządzeń wygląda to tak: "Radeon X1950 Series (Microsoft Corporation - WDDM) ". Do tego problemu też znalazłem rozwiązanie. Wyłączyłem usługę odpowiedzialna za instalację tych sterowników, ale nic to nie daje. W ogóle ten problem występuje tylko na Windowsie 7, który posiadam obecnie. Na starym poczciwym XP wszystko działało bez problemu. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić, a karty graficznej nie wymienię tylko dlatego, że chciałem pograć w jedną grę :wink:

Odinstalujesz wszystko co sterownik karty grafiki, czyszczenie systemu, restart i zainstalujesz wersję sterownia 10.2 z podanego linka do swojej wersji systemu 32 lub 64.

Później zainstalujesz najnowszy DirectX.

Tylko problem jest taki, że gdy odinstaluje ten sterownik to przy kolejnym restarcie sytemu, on znów się wgra. Tutaj jest największy problem.

To po deinstalacji sterownika grafiki usuń ręcznie katalog ATI lub AMD, gdzie są stare wersje sterowników do karty i po problemie.

Nie sprecyzowałem dobrze odpowiedzi . Zainstalują się, ale te Microsoftu, których nie chce miec

Te nie mają znaczenia (systemowe), na nie zainstaluj sterownik wersję 10.2 (aktualizacje automatyczne sterowników wyłączone).